اجتماعي
 
وزير رفاه:
اعتقادي به رها کردن وظايف درماني سازمان تامين اجتماعي ندارم
اعتقادي به رها کردن وظايف درماني سازمان تامين اجتماعي ندارم
  بزرگنمايي:
چهارشنبه 5 دي 1397 - 19:36:27

آرمان ايرانيان - به گزارش آرمان ايرانيان، محمد شريعتمداري در مراسم معارفه زدا سرپرست سازمان تامين اجتماعي با بيان اينکه بواسطه اين که منابع تامين اجتماعي، اموال عامه مردم است، مسئوليت سنگيني را بر دوش ما قرار مي‌دهد و حفاظت مداوم از اين منابع بسيار اهميت دارد، افزود: اما نکته حائز اهميت آن است که ما بايد متکي به منابع درون سازمان تامين اجتماعي براي پرداخت هزينه‌ها باشيم و اين ظرفيت وجود دارد.
وي افزود: اتکا به ظرفيت داخلي اين سازمان و شرکت‌هاي تابعه اش يکي از سياست‌هاي اصلي بايد باشد.
وزير رفاه با بيان اينکه اعتقادي به رها کردن وظايف درماني سازمان تامين اجتماعي ندارم و اين مسئوليت، با قدرت تداوم خواهد يافت گفت: بايد تلاش کنيم که ذينفعان از وضعيت درماني خود به واسطه اين سازمان راضي باشند. اما در گسترش درمان بايد دقت کنيم.
شريعتمداري افزود: رويه گذشته مبني بر طرح وعده‌هاي جديد براي مردم مناطق مختلف و کلنگ زني منجر به ايجاد توقعاتي براي مردم شده و عدم تحقق آن‌ها در ساليان گذشته، باعث شکل گيري نگرش‌هاي منفي در اقشار مردم شده است.
وي با بيان اينکه لازم است تمام امور وزارتخانه در اتاق‌هاي شيشه اي انجام شوند و شفافيت، خط مشي اصلي مديران وزارتخانه باشد، تاکيد کرد: در اين راستا از مديران پيشگام در شفافيت تجليل مي‌شود و به ساير مديران نيز دستورالعمل‌هاي شفافيت، ابلاغ خواهد شد.
وزير رفاه افزود: سه جانبه گرايي به طور جدي در دستور کار بوده و لازم است تا در سطوح خرد، نمايندگان کارگري در تصميم گيري‌هاي دولتي مشارکت داده شوند. جوانگرايي در مديريت سازمان يک ضرورت است و از اين رو جاي خالي مديران بويژه افرادي که اخيراً به دليل چندشغله بودن در شرکت‌هاي تابعه استعفا داده اند، بايد با «انديشمندان جوان فرهيخته» پر شود. چرا که نشاط، ابتکار، نوآوري و خلاقيت از شاخصه‌هاي جوانان است و بايد از آن استفاده شود.
شريعتمداري همچنين با اشاره به اينکه در عين اين که توقع آفريني بي جا و بي ربط باعث خسران است، يأس آفريني نيز مجاز نيست، گفت: نبايد به گونه اي به مردم و افکار عمومي القاء شود که سازمان تامين اجتماعي يا صندوق بازنشستگي کشوري در حال احتضار است و دراين راستا، هيچ کاري از دست ما ساخته نيست. چرا که گزارش‌ها نشان از آن دارد که ظرفيت عظيمي در شرکت‌هاي تابعه اين دو مجموعه وجود دارد که بيمه شوندگان مي‌توانند از عوايد ظرفيت سرمايه گذاري اين شرکت‌ها منتفع شوند.
وزير رفاه تاکيد کرد: دوران کنوني نيازمند مديريت ايثارگرانه و مجاهدانه همراه با تفکر و تعقل است. چرا که ما در شرايط جنگ اقتصادي هستيم و اين نيازمند تلاش و همت مضاعف است.
انتهاي پيام

کد مطلب: 192880 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران