اجتماعي
 
يکي از دانشجويان سانحه‌ديده دانشگاه آزاد در گفت‌و گو با ايسنا،
فکر نمي‌کردم اتوبوس، اتوبوس مرگ باشد
فکر نمي‌کردم اتوبوس، اتوبوس مرگ باشد
  بزرگنمايي:
چهارشنبه 5 دي 1397 - 19:37:03

آرمان ايرانيان - خديجه وکيلي در گفت‌وگو با خبرنگار آرمان ايرانيان، با بيان اين مطلب به تشريح جزئيات سانحه اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقيقات پرداخت و اظهار کرد: حدود 40 نفر از دانشجويان اين دانشگاه روز گذشته سوار اتوبوس شديم که در مسير منتهي به دانشگاه سرعت اتوبوس بيش از حد و غيرمجاز شد و تنها چيزي که به خاطر دارم اين است که راننده در عين رانندگي فرياد مي‌زد که ترمز خالي کردم، لطفا محکم بشينيد و ديگر چيزي از حادثه در ذهنم نيست.
وي در ادامه تصريح کرد: در حال حاضر به دليل شکستگي پا و درد و لخته خون در مغزم در اي سي يو بستري هستم و پزشکان اعلام کرده‌اند تا زماني که لخته خونم رفع نشود امکان جراحي وجود ندارد.
وکيلي که يکي از دانشجويان بستري شده در بيمارستان امام‌خميني(ره) است گفت: هيچ وقت تصور نمي‌کردم سوار اتوبوسي مي‌شوم که پايانش مرگ يا مصدوميت باشد. اينکه اتوبوسي وابسته به دانشگاه، دانشجويان را منتقل مي‌کند اما استانداردهاي لازم را براي حمل نداشته باشد جاي سوال است که بايد مسولان دانشگاه پاسخگوي افکار عمومي باشند.
اين دانشجوي رشته هوا وفضا با بيان اينکه يکي از دوستان من که ورودي سال 95 است در اين اتوبوس فوت شد، به ابراز نگراني از وضعيت ساير دوستان خود و دانشجويان اين دانشگاه پرداخت و گفت: از حال مابقي دانشجويان هيچ خبري ندارم.
وي با تاکيد بر اينکه نگران درس وامتحاناتم هستم، گفت: ترم ديگر فارغ التحصيل مي‌شوم. اميدوارم شرايط عمومي من امکان ادامه تحصيل و زندگي عادي را به من بدهد.
اين دانشجوي حادثه ديده سانحه اتوبوس دانشگاه آزاد در پايان خاطر نشان کرد: از رسيدگي مسئولان بيمارستان امام‌خميني(ره) به وضعيتم بسيار راضي هستم، چرا که تيم پزشکي و بخصوص پرستاران اين مجموعه با نهايت صبر و ملاطفت با بيماران همکاري مي‌کنند.
انتهاي پيام

کد مطلب: 192886 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران