اجتماعي
 
حواشي سانحه واژگوني اتوبوس حامل تعدادي از دانشجويان دانشگاه آزاد تمامي ندارد!
حاشيه‌اي که يک مصاحبه را نيمه تمام گذاشت
حاشيه‌اي که يک مصاحبه را نيمه تمام گذاشت
  بزرگنمايي:
چهارشنبه 5 دي 1397 - 21:50:09

آرمان ايرانيان - به گزارش آرمان ايرانيان، پس از وقوع حادثه براي اتوبوس حامل دانشجويان واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد، تعدادي از دانشجويان اين دانشگاه در مجتمع بيمارستاني امام خميني(ره) در بخش آي‌سي‌يو بستري شدند.
عصر امروز دکتر مسعودي، رئيس مرکز واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد که براي بازديد از وضعيت دانشجويان در اين بيمارستان حاضر شده بود، با هماهنگي و رضايت خود مشغول انجام مصاحبه با خبرنگار آرمان ايرانيان در اين بيمارستان بود که متاسفانه اين مصاحبه با حرکت دادن خودروي رئيس مرکز علوم و تحقيقات از سوي راننده وي و برخورد غيرمتعارف يکي از همراهان هيات‌هاي همراه بازديد کننده از دانشجويان سانحه ديده دانشگاه آزاد با خبرنگار آرمان ايرانيان، ناتمام باقي ماند.
دکتر مسعودي در ابتداي اين مصاحبه به خبرنگار آرمان ايرانيان گفت: حدود 7 نفر از دانشجويان مصدوم سانحه روز گذشته، امروز از بيمارستان ترخيص شدند و 5 نفر از دانشجويان نيز از بيمارستان امام خميني(ره) و شريعتي به بخش منتقل شدند.
انتهاي پيام

کد مطلب: 192910 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران