ورزشي
 
پاسخگويي مربي سابق به ادعاي سرپرست ذوب
نمازي: مناظره بگذاريد تا حقيقت و دروغ روشن شود
نمازي: مناظره بگذاريد تا حقيقت و دروغ روشن شود
  بزرگنمايي:
چهارشنبه 5 دي 1397 - 21:52:13

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، سرپرست تيم فوتبال ذوب آهن پس از جدايي سرمربي سابق و عدم نتيجه گيري اين تيم با وجود مشکلات داوري در اين فصل تقصيرها را برگردن نمازي انداخته و او را مقصر دانسته است که نمازي در پاسخ به صحبت‌هاي او براي روشن شدن اذهان عمومي نکته به نکته صحبت‌هاي اين سرپرست را پاسخ داده است.
*مناظره بگذاريد تا حقيقت و دروغ براي همه روشن شود
قبل از هر صحبتي مي‌خواهم اين موضوع را واضح و روشن بيان کنم که اين آخرين باري خواهد بود که من درباره تيم، مجموعه ذوب آهن و اتفاقاتي که در آن رخ داده است صحبت مي‌کنم و مي‌خواهم توضيحاتي در خصوص مصاحبه ام در مورد تيم ملي را داشته ام بيان کنم تا ديگر حرفي نماند و اميدوارم با اين توضيحات اين مساله پايان يابد. البته من آقاي سرپرست و مديرعامل را هر زمان که صلاح بدانند به يک مناظره تلويزيوني دعوت مي‌کنم تا حقايقي را که فکر مي‌کنند از سوي من پوشيده مانده را براي مردم اصفهان روشن کنند؛ چون آقاي سرپرست در مصاحبه اش با سايت ورزش سه که به دستور رئيس شان آقاي مديرعامل انجام شده بود اعلام کردند آقاي نمازي دهانش را به دروغ باز مي‌کند و هرچه مي‌خواهد مي‌گويد. اولا که آقاي سرپرست هر شخصي اميد نمازي را مي‌شناسد به خوبي مي‌داند که از دهان من به جز حقيقت و دقيقا مسائلي که اتفاق افتاده صحبت ديگري خارج نمي‌شود. ضمنا مي‌خواهم به ايشان يادآور شوم که آيا شما در هتل کوثر اصفهان بيرون از رستوران و در فضاي باز وقتي از جلسه با آقاي مديرعامل خارج شديم به من نگفتيد که کانديداي بسياري لابي کردند و زنگ زدند تا هدايت ذوب آهن را برعهده بگيرند؟ جالب اينجاست که شما اسم آقاي منصوريان را هم آورديد. اين موضوع دقيقا سه هفته پيش از جدايي من از تيم قبل از ديدار ما با نفت آبادان رقم خورد؛ آقاي سرپرست اينجا چه کسي دروغ مي‌گويد و با کلمات بازي مي‌کند؟
*مسئوليت فني با من است اما ...
موضوع ديگر آنکه ايشان اعلام کردند من بعد از رفتنم از تيم هر روز به دنبال يک علت براي جدايي ام بوده ام و هزار و يک بهانه مي‌تراشم؛ من قبلا هم گفته ام مسئوليت فني تيم ذوب آهن از هفته اول تا هفته يازدهم با من بوده و مسئوليتش را هم مي‌پذيرم اما در عين حال در اين مدت اتفاقاتي نيز رخ داده است که باعث شد تيمي که به قول خود ايشان قرار بود براي قهرماني در ليگ برتر، رقابت‌هاي جام حذفي و جام باشگاه‌هاي آسيا آماده و مهيا شود به اين حال و روز بيفتد. ما برنامه‌هاي درست و بجايي پيش از فصل داشتيم و ضمنا بدنسازي خوبي هم انجام داديم و همه چيز براي آنچه ما قصد کرده بوديم آماده شد ما حتي برخلاف صحبت اين آقايان فصل را هم خوب آغاز کرديم و مقابل نساجي در قائمشهر پيروز شديم، بعد از آن هم در بازي استقلال که همه مي‌دانند مستحق پيروزي بوديم و همانطور که ثابت شد ذوب آهن از داوري در نيم فصل اول متضرر شده نتوانستيم نتيجه بگيريم و همين مسائل کم کم ذوب آهن را از برنامه اي که داشت دور کرد. بايد به ياد اين آقا بياورم که سه بار آقاي مدير بابت چنين موضوعاتي به کميته انضباطي به خاطر شکايت از داوري دعوت شدند و اکنون هم باشگاه با بيانيه هايي که هر روز صادر مي‌کند اين اعتراض و ناعدالتي را از سازمان ليگ خواستار است، چطور است که سرپرست با وجود دانستن اين موضوع صحبت هايش ضد و نقيض است و خلاف خواسته‌هاي باشگاه صحبت مي‌کند و اين موضوع را برگردن بنده مي‌اندازد اگرچه من از مسئوليتم شانه خالي نمي‌کنم و مسئوليتش را مي‌پذيرم اما فراموش نکنيد که فقط من در رتبه و نتيجه اي که براي ذوب آهن به دست آمده آنطور که ايشان مي‌گويند تاثيرگذار نيستم و مطمئنا اتفاقاتي که در ادامه به آن خواهم پرداخت بي تاثير نبوده است
*آقايان مرور کنند تا بدانند چه چيزي باعث شد ذوب آهن نتيجه نگيرد
در ادامه حرف هايم براي آنکه صحبت‌هاي سرپرست را کامل کنم به مرور اتفاقاتي که باعث شد ما از برنامه مان در نيم فصل اول دور شويم مي‌پردازم تا همه در جريان آن قرار بگيرند، در واقع مهمترين اتفاق در ذوب آهن که هيچ وقت رخ نداد درخواست 5 بازيکن را از باشگاه در ليست درخواستي ام داشتم و روي جذب آنها به صورت کتبي اصرار کردم که حالا نه تماما آن 5 نفر، حداقل دو مهاجم مثل علي قرباني که مطمئنا حضورش در تيم مي‌توانست تاثيرگذار باشد را خواستار شدم اما هيچ توجه اي به اين موضوع نشد. جالب اينجاست من اين بازيکنان را معرفي مي‌کردم و دائم به خاطر عدم وجود منابع اقتصادي براي جذب آنها جواب منفي مي‌گرفتم، اما هر روز خود آقاي مدير فيلم بازيکنان خارجي را براي من مي‌فرستاد تا از من تاييديه براي جذب اين بازيکنان بگيرد. از اين مسئله که بگذريم، چرا نبايد بازيکناني که ما بعد از جدايي تبريزي، حسن زاده و حقدوست و مصدوميت حبيب زاده نياز داشتيم را به تيم بياورند؟ چرا وقتي علي قرباني حاضر به تخفيف شده بود را جذب نکردند بعد بهانه ديگري آوردند؟ چرا بازيکناني که کتبا از تيم خواستم جذب شوند به تيم نياوردند؟ من گفتم مسئوليت‌هاي فني را مي‌پذيرم اما آقايان هم مسئوليت کارهايي که انجام نشده را پذيرا باشند. مگر نه اينکه به قول کارشناسان ذوب اهن همواره فوتبال خوبي را ارائه مي‌کرد ولي در نتيجه گيري ضعيف بود. علت اين موضوع ناتواني‌هاي بنده بود که اين آقاي سرپرست به آن اشاره کرده يا عدم در دست داشتن ابزار از جمله يک مهاجم گلزن؟
*آقاي سرپرست تازه کار برنامه کادرفني من را روخواني کنيد
نکته ديگر صحبت‌هاي سرپرست ضعف من درارائه برنامه تمريني منظم بوده که بايد بگويم در تمام دنيا روند کاري به اين شکل است که قبل از فصل يک برنامه کلي از سوي کادرفني به باشگاه ارائه مي‌شود بعد طبق آن روال کاري پيش مي‌رود. من دقيقا اين کار را انجام دادم و ايميلش هم موجود است اگر کسي تمايل به ديدن آن دارد مي‌توانم آن را برايش ارسال کنم تا برنامه کاري من را مشاهده کند. در آن برنامه در واقع از روز اول کاري تا پايان نيم فصل همه چيز مو به مو بيان شده است بعد هم در اختيار مديريت و سرپرست قرار گرفته و چون آقاي سرپرست تازه کار هستند اين را نمي‌دانند يا از آن اطلاعي ندارند که در تمام دنيا طبق اين روال برنامه تيم، زمان تمرينات، تعداد تمرينات، شدت تمرينات و ... همه و همه توسط سرمربي تيم مشخص، بررسي و نوشته مي‌شود که اگر قرار باشد برنامه تغييري در آن داشته باشد فقط و فقط توسط نفر اول کادرفني صورت مي‌گيرد نه شخص ديگري. خيلي خوب مي‌شود ايشان يک تجديد نظر کنند و بعد در اين خصوص نظريه شان را ارائه کنند، اگر ايشان اطلاعي ندارند احتمالا به دليل تازه کاري و ناآشنا بودنشان به اين موضوع است اما به ايشان متذکر مي‌شوم که در تمام دنيا به همين شکل کار انجام مي‌شود.
*دستيارانم خائن بودند يا من بي مهر؟
صحبت جالب و تعجب آور سرپرست در رابطه با کم مهري من نسبت به دستيارانم بوده که اين واقعا جاي تعجب و تاسف دارد که ايشان اين حرف را بزنند. آقاي سرپرست يادتان مي‌آيد شب پيش از جدايي ام از ذوب آهن به همراه نفري که نياز به ذکر نام ايشان نيست نزد من براي خداحافظي آمده بوديد، در همان شب به من گفتيد دستيارانم بزرگترين خيانت را در حق من کرده اند و از هر کسي که شما فکر کنيد بيشترين افرادي که به شما خيانت کردند همين دستيارانتان بوده اند؟! اين دقيقا صحبتي بود که ايشان در شب آخر انجام دادند. جالب اينجاست در کل زمان حضورم در اصفهان نه تنها آقاي سرپرست بلکه تمام اطرافيانم چه در تيم و چه در خارج از تيم دائما اين نکته را به من گوشزد مي‌شدند که مراقب دستيارانم باشم. من بعد از اين حرف و حديث‌ها از باشگاه خواستار يک جلسه در اين رابطه شدم تا ببينيم مشکل کجاست و مي‌خواستم دستيارانم را با چنين افراد رو در رو کنم اما هيچ زمان اين آقايان علاقمند به برطرف کردن اين موضوع يا رو به رويي با اين مشکل نشدند و من وقتي با دستيارانم صحبت مي‌کردم اعلام مي‌کردند که هيچ مشکلي بين ما وجود ندارد و فقط همين آقايان مي‌خواستند رابطه خوب بين ما را خراب کنند ولي حالا آنها کاسه داغ‌تر از آش براي دستيارانم شده اند.
*داستان و اتفاقات تيم ملي تازگي ندارد
چيزي که ناراحت کننده است اين است که سرپرست ذوب پا را فراتر گذاشته و از حضور من در تيم ملي صحبت کرده که بايد بگويم با وجود آنکه هيچ زمان قصد صحبت کردن را نداشته ام و در اين موقعيت حساس فقط آرزوي موفقيت تيم ملي ايران را دارم چيزهايي که من مطرح کردم را فکر نمي‌کنم کسي نيست که نداند و عامه مردم کاملا در جريان آن هستند. مثلا ترک تيم ملي از سوي مهدي رحمتي يا هادي عقيلي؛ موضوعاتي است که خيلي قبل‌تر مطرح و روشن شده و صحبتي نبوده که بخواهد تيم ملي را دچار مشکل کند. ضمنا به نظرم به هيچ عنوان به اين گفتگو و مصاحبه من ارتباطي به ايشان پيدا نمي‌کند و ايشان نمي‌تواند براي من تعيين و تکليف کند که چه بگويم و چه نگويم.
*عملکردم در ويکي پديا هست عملکرد شما کجاست؟
اين سوال بعد از اين حرف‌ها برايم ايجاد مي‌شود چطور مي‌شود سرمربي که روز اول صحبت از افتخارآفريني و حضورش در مجموعه ذوب آهن شده بود حالا اينچنين درباره اش صحبت مي‌کنند. خيلي جاي تعجب دارد که حالا بعد از آن همه تعريف اين سرمربي با رزومه اي مشخص از طرف آقاي سرپرست برنامه کاريش زيرسوال مي‌رود. البته پيشنهادم به آقاي سرپرست اين است که بهتر است رزومه کاريم را در اين 15، 20 سال يک بار در ويکي پديا مرور کند و بعد ببيند آيا خودش در ويکي پديا رزومه اي دارد يا مي‌توان رزومه اي از ايشان جايي سرچ کرد که اينطور درباره من صحبت مي‌کند؟
*حرف آخر ...
باز هم تاکيد مي‌کنم سرپرست و مديرعامل هر زمان که علاقمند باشند حاضر به مناظره حضوري و تلويزيوني هستم تا حقايق براي مردم اصفهان روشن شود. ضمنا هيچ کدام از اين آقايان نمي‌توانند کتمان کنند که ذوب آهن در 11 هفته اول فوتبال خوبي ارائه داده است چون آمار اين را مي‌گويد که ذوب آهن در 11 هفته حضور بنده جز برترين‌هاي ليگ برتر بودم و اين تيم به جز مشکل گلزني و قضاوت‌هاي نادرست مشکل ديگري نداشته است. مطمئنا اگر مشکلات حل مي‌شد تيم به آن هدفي که داشت دست پيدا مي‌کرد اما موضوعاتي که بيان شد اجازه اين کار را به ذوب آهن نداد. البته باز بنده مسئوليت فني 11 هفته اي که در کنار تيم بودم را پذيرا هستم. اما همانطور که گفتم اگر مشکلات بالا که ذکر شد به همراه مسائلي مثل دخالت‌هاي بيجا در رختکن توسط مديرعامل تيم را نداشتيم و بازيکنان مدنظرمان جذب مي‌شد و اگر همت بهتري در تيم وجود مي‌داشت مي‌توانستيم بهترين نتايج و رتبه را کسب کنيم.
اميد نمازي(مربي) ذوب آهن اصفهان
ارسال به تلگرام

اخبار مرتبط
حاج رسوليها: آقاي نمازي سهم ناتواني شما چقدر بود؟ ديروز نمازي: فرق پرتقال و توپ فوتبال را نمي‌دانند! هفته پيش نمازي: يک بازيکن در حقم کم کاري کرد! ماه پيش آذري: بيشتر از اين نمي‌توانستم از نمازي حمايت کنم ماه پيش نمازي، پنجمين مربي جدا شده در ليگ هجدهم ماه پيش پايان کار نمازي؛ فرصتي براي تحول نيست (عکس) ماه پيش
ستاره‌هاي ورزشي را در لنز ببينيد
جيمي واردي
زيدان
منچستر يونايتد
منچستر يونايتد
منچستر يونايتد
يوونتوس
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
براي ارسال ديدگاه، بايد وارد حساب کاربري خود شويد.
براي ورود به حساب کاربري خود اينجا کليک نماييد.
آخرين اخبار
شوخي به زبان انگليسي؛ از ناتينگهام به برايتون(عکس)
سولسشر: ما يونايتد هستيم و به دنبال گل‌هاي فراوان
خلاصه‌فوتسال‌بانوان‌هيئت‌فوتبال‌خراسان-استقلال‌ساري
خلاصه فوتسال بانوان پالايش نفت - دريژنو فرخ شهر
گوارديولا: مشکل داريم و بايد راه حلي پيدا کنم
خلاصه فوتسال بانوان پويندگان صنعت فجر - پارس آرا
خلاصه فوتسال بانوان دختران کوير مس - نامي نو
اتفاقات جالب تاريخ NBA به مناسبت کريسمس
کلوپ: اگر من جاي منچسترسيتي بودم ...
ملي‌پوشان کي‌روش در سالن مد کمپ اسپاير! (عکس)
ميلاد محمدي؛ همچنان خبرساز با اوت تاريخي!
سيتي- ليور- تاتنهام؛ خون و خونريزي در جزيره!
مرد شماره 12 در چندنما؛ امير از پرتغال رسيد
وقتي کي‌روش ملي پوشان را سورپرايز مي‌کند
نگاهي به عملکرد ستاره نوظهور دورتموند ؛ جيدون سانچو
ويديوهاي پيشنهادي
اشتباهات داوري در ديدار ذوب آهن - نفت مسجد سليمان اشتباهات داوري در ديدار ذوب آهن - نفت مسجد سليمان
عملکرد سبز پوشان ليگ برتر در نيم فصل عملکرد سبز پوشان ليگ برتر در نيم فصل
کنفرانس خبري پس از بازي ذوب آهن - نفت م سليمان کنفرانس خبري پس از بازي ذوب آهن - نفت م سليمان
خلاصه بازي ذوب آهن اصفهان 0 - نفت مسجد سليمان 0 خلاصه بازي ذوب آهن اصفهان 0 - نفت مسجد سليمان 0
گزارشي از آکادمي باشگاه ذوب آهن اصفهان گزارشي از آکادمي باشگاه ذوب آهن اصفهان
تداوم ناکامي‌هاي ذوب آهن در فولادشهر تداوم ناکامي‌هاي ذوب آهن در فولادشهر
ادامه اخبار
تازه واردها ي تمرين تيم ملي (عکس)
يوزپلنگ‌هايي که با کي‌روش دويدند (عکس)
سردار آزمون دقايقي قبل از نگراني بزرگ (عکس)
همه نوع تمرين براي رساندن جهانبخش!(عکس)
پيام نيازمند بزرگترين بازمانده فهرست تيم ملي (عکس)
نمازي: مناظره بگذاريد تا حقيقت و دروغ روشن شود
نماهايي زيبا از کمپ اسپاير (عکس)
عصبانيت بي سابقه آلگري؛ براي فوتبال ايتاليا متاسفم!
خلاصه بازي تاتنهام 5 - بورنموث 0
خلاصه بازي منچستريونايتد 3 - هادرسفيلد 1(دبل پوگبا)
خلاصه بازي لسترسيتي 2 -منچسترسيتي 1
خلاصه بازي ليورپول 4 - نيوکسل 0
لستر 2 - 1 منچسترسيتي؛ پايان روياهاي گوارديولا؟
ليورپول 4-0 نيوکاسل؛ قرمزهاي رام نشدني کلوپ
منچستر يونايتد 3 - 1 هادرسفيلد؛ شب آفتابي!
شوت ديدني پريرا؛ گل دوم لستر به منچسترسيتي
تيم ملي پيوند اعضا با پيشکسوتان استقلال بازي مي‌کند
سيلي محکم مصدوميت بر ايران، استراليا و امارات
گزارش اختصاصي از تمرين تيم ملي (05-10-97)
کريستيانو رونالدو؛ فرشته نجات يوونتوس (عکس)
خلاصه بازي آتالانتا 2 - يوونتوس 2
آتالانتا 2-2 يوونتوس؛ رونالدو، ناجي تيم ده نفره
سردار آزمون با مصدوميت زمين تمرين را ترک کرد
کليپ خاطره‌انگيز تبريک کريسمس ستارگان NBA
انتقال مودريچ به اينتر؟ هرگز نگو هرگز!
تداوم صدرنشيني ورامين در هفته بدون شگفتي
خلاصه فوتسال گيتي‌پسند 5- مس سونگون 4
فوري؛ سردار آزمون مصدوم شد
تمايل هافبک رئال مادريد به ماندن در چلسي
شفر: نمي‌دانم چرا حسيني از ليست تيم ملي خط خورد
صحبتهاي کارلوس کي روش در حين تمرين تيم ملي
گتوزو: من مسئول نتايج ضعيف ميلان هستم
کي‌روش: براي سه هفته پرچم سفيد صلح در دست بگيريد
احتمال تحريم فوتبال روسيه از سوي فيفا
خلاصه واليبال پيکان تهران 3 - شهرداري اروميه 1
خلاصه واليبال شهرداري ورامين 3 - خاتم اردکان 0
فنايي: کي‌روش بهترين دروازه‌بانان را انتخاب کرد
با اصول حرفه‌اي براي جذب دشتي اقدام کرديم
ترکيب اصلي منچستر برابر هادرسفيلد مشخص شد
گل به خودي عجيب جيمسيتي در مقابل يوونتوس
نيازمند: لطفا همه در کنار تيم ملي باشيد
ترکيب اصلي لستر و منچسترسيتي اعلام شد
ترابي: با هر جوي مردم تيم ملي را دوست دارند
ترکيب اصلي ليورپول مقابل نيوکاسل اعلام شد
شماره 24 آماده بازگشت به جمع ملي پوشان
صحبتهاي ترابي و نيازمند در حاشيه تمرين تيم ملي
حضور در چمپيونزليگ PSG را از بحران نجات داد
عمليات ضدجسوسي کي روش در کمپ تيم ملي
پايان تلخ کاوه رضايي در 2018
حرکت تحسين برانگيز ستاره فرانسوي يوونتوس
ذوب‌آهن به سپاهان بازيکن نمي‌دهد
آغاز فعاليت ماشين سازان در نقل و انتقالات
ترکيب اصلي يوونتوس برابر آتالانتا اعلام شد
خلاصه بازي فروزينونه 0 - آث ميلان 0
کمپ اسپاير دقايقي پيش از آغاز تمرين ملي‌پوشان
حمايت دست جمعي استقلالي‌ها از حسيني و کريمي
تساوي نااميدکننده ميلان در زمين تيم قعرنشين
ليست تيم ملي؛ 48-52 به نفع لژيونرها!
قدوس مهره‌هاي کي‌روش را تکميل کرد
کي روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالي(عکس)
گل‌هاي تماشايي تيم چلسي در باکسينگ‌دي
زمان استفاده از ويدئوچک در فوتبال ايران
نامدارى: اردنى‌ها خوش شانس بودند
اعلام نامزدهاي بهترين‌هاي سال Globe Soccer
10 حرکت‌برتر بسکتبال‌NBA در شب‌گذشته
پايان ليگ برتر دوچرخه‌سواري پيست
خط خوردن 2 استقلالي؛ توفيق اجباري براي شفر؟
انتصاب سرپرست نايب رئيسي فدراسيون سه‌گانه
ابهام در تمديد والورده، ال تکسينگوري ماندني است؟
کمترين فاصله بين استاديوم تيم‌هاي همشهري
گل‌محمدي: ديگر در پديده نخواهم بود
بازيکن سابق فولاد خوزستان شاگرد کاظمي شد
چه کسي جاي رونالدو را پر خواهد کرد؟
خلاصه بسکتبال يوتا جاز - پورتلند بليزرز
ملاقات با‌ترين هاي فهرست کي روش در امارات 2019
مودريچ بين سه بازيکن برتر دنيا هم نيست
تحليل فهرست نهايي؛ از حضور وريا تا خط خوردن کاوه !
از روسيه به امارات؛ ايران با ثبات‌ترين تيم آسيا
روزبه چشمي رسما هافبک دفاعي تيم شد
مصدوميت لبران‌جيمز در ديدار ديشب‌برابر گلدن‌استيت
مارسلو و راموس در مسير جاودانگي در رئال
مسابقات کارتينگ و دريفت قهرماني کشور برگزار مي‌شود
قدمي سرپرست دبيري فدراسيون جودو شد
کسر امتياز از رگ گردن به پديده نزديک‌تر است !
گلرهاي جوان کي‌روش به دنبال تعبير رويا
بازگشت به بالاي صفحه
لوگو مونوکروم ورزش سه
Facebook
Instagram
Twitter
RSS
ابزار توسعه دهندگان همکاري با ما درباره ما کارت شارژ
جداول ليگ‌ها نتايج زنده ارتباط با ما قوانين و مقررات
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به ورزش سه مي‌باشد. شما مي‌توانيد از سايت ورزش سه در صورت پذيرش موافقت نامه کاربري استفاده نماييد.
جاوااسکريپت مرورگر شما غيرفعال است. براي داشتن بهترين تجربه استفاده از سايت ورزش سه، آن را فعال نماييد.
Javascript is disabled on your browser, to have the best experience of using varzesh3.com, enable it.
در حال بارگذاري...
{{#ImageUrl}}
{{/ImageUrl}}{{Title}} {{#Data}} {{#ShowProviderBadge}}
{{/ShowProviderBadge}} {{#LoadInIframe}} {{/LoadInIframe}} {{^LoadInIframe}}
{{#Title}} {{Title}}
{{/Title}} {{/LoadInIframe}}
{{/Data}} {{#HasNative}} پيشنهاد از
{{/HasNative}} {{^NoResult}} {{#Data}} {{#News.length}} اخبار {{#News}} {{#Path}}
{{Title}} {{/Path}} {{^Path}}
{{Title}} {{/Path}} {{Title}}
{{Lead}}
{{RelativeDate}}
{{/News}} {{/News.length}} {{#Videos.length}} ويديوها {{#Videos}}
{{Title}} {{Title}}
{{/Videos}} {{/Videos.length}} {{#Tags.length}} برچسب‌ها {{#Tags}} {{Title}} {{/Tags}} {{/Tags.length}} {{#Lenz.length}} تصاوير ستارگان {{#Lenz}}
{{Name}} {{/Lenz}} {{/Lenz.length}} بيشتر... {{/Data}} {{/NoResult}} {{#NoResult}} جستجوي شما نتيجه اي نداشت. لطفاً يک عبارت ديگر را جستجو نماييد.
{{/NoResult}} {{#comments}} {{avatar}}
{{Name}} {{Body}}
{{RelativeDate}}
مخالفت {{NegativePoint}} پسنديدن {{PositivePoint}} {{#isLoggedIn}} پاسخ {{/isLoggedIn}}
{{#Childs}} {{Name}} {{Body}}
{{avatar}}
{{RelativeDate}}
مخالفت {{NegativePoint}} پسنديدن {{PositivePoint}}
{{/Childs}} {{/comments}} {{#hasMore}} مشاهده ديدگاه‌هاي بيشتر
{{/hasMore}} {{#isLoggedIn}} {{avatar}}
{{userInfo.fullName}}
پست الکترونيک: {{userInfo.email}}
{{/isLoggedIn}} {{^isLoggedIn}} نام :
ايميل :
{{/isLoggedIn}} ديدگاه شما:
{{! submit button text should be different when we are replying, we use `cancelButton` in order to see if it is reply or not}} {{#cancelButton}}ارسال پاسخ{{/cancelButton}} {{^cancelButton}}ثبت ديدگاه شما{{/cancelButton}} {{#cancelButton}} انصراف {{/cancelButton}}
{{text}}
var assetsBaseUrl = `https://static2.farakav.com/varzesh3/assets`; window.socketEndPoints = ["wss://ws.farakav.com"] ; var pageAdCode = 1; var newsId = 1579137; var refUrl = document.referrer; if (isInIframe() && String(refUrl).indexOf("shahrekhabar.com")>=0) { var expireTime = new Date(); expireTime.setSeconds(expireTime.getSeconds() + 2); $.cookie(`nct`, newsId, { expires: expireTime }); window.top.location = window.location; } var isLoggedIn = false; var userInfo = null;

کد مطلب: 192920 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران