اقتصادي
 
اطلاعيه بانک تجارت در خصوص يک تخلف
اطلاعيه بانک تجارت در خصوص يک تخلف
  بزرگنمايي:
پنجشنبه 6 دي 1397 - 11:25:05

آرمان ايرانيان -
به گزارش بنکر ( Banker )، بانک تجارت در اعلاميه در خصوص پرونده تخلف در استان کرمان اعلام کرد: سوءجريان صورت گرفته در نيمه دوم سال 1392 توسط اين بانک و با همکاري و همراهي مراجع امنيتي و نظارتي کشف شد و بلافاصله بانک تجارت نسبت به طرح شکايت اقدام کرد. در همين راستا بازپرس پرونده پس از احضار متهمين پرونده و انجام تحقيقات لازم نسبت به صدور قرار بازداشت اقدام کرد و تاکنون علي اکبر عمارت ساز متهم اصلي پرونده در بازداشت بوده و با التفات به صدور کيفرخواست بابت موارد اتهامي، جلسه رسيدگي آن به تاريخ سوم دي ماه 1397 در شعبه چهار دادگاه ويژه رسيدگي به جرايم مفسدان و اخلال‌گران اقتصادي برگزار شد.
در طول اين پنج سال بانک تجارت توانست با نظارت بازپرس پرونده بخشي از ضمانتنامه‌هاي مجعول را ابطال کند و همچنين خسارت‌هاي مربوط به چک‌هاي بين بانکي نيز به حيطه وصول درآمده است.
اميد است با عنايت به صلابت در خور تحسين قوه محترم قضائيه در برخورد با اينگونه تخلفات و متخلفين و وجود قضات شريف، موجبات ابطال باقيمانده ضمانتنامه‌ها و تعيين تکليف وجوه مورد اختلاف ضمانتنامه‌ها فراهم شده و متخلفين به سزاي اعمال خود برسند.
در پايان از قضات زحمتکش و خدوم قوه قضائيه و همچنين مراجع محترم نظارتي و ضابطين قوه قضائيه در همکاري و پيگيري پرونده کمال تشکر را داريم.

کد مطلب: 192957 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران