اجتماعي
 
هواي تهران ناسالم براي گروه‌هاي حساس است
هواي تهران ناسالم براي گروه‌هاي حساس است
  بزرگنمايي:
پنجشنبه 6 دي 1397 - 11:27:01

آرمان ايرانيان - حسين شهبازي در گفت و گو با آرمان ايرانيان افزود: پيش‌بيني‌هاي انجام شده در شرکت کنترل کيفيت هوا نشان دهنده افزايش ميزان ناپايداري جوي طي امروز (6 دي ماه) نسبت به روز گذشته است و به‌تدريج بر سرعت وزش باد افزوده مي‌شود.
وي در ادامه گفت: با برقراري شرايط جوي نسبتا ناپايدار در روز جمعه (7 دي ماه) براي برخي ساعات وزش باد به بزرگي بالاتر از 5 متربرثانيه و در بعدازظهر بارش باران پيش‌بيني مي‌شود. همچنين دما تا روز پاياني هفته کاهش جزئي خواهد يافت.
مدير واحد مدل‌سازي و پيش‌بيني شرکت کنترل کيفيت هواي تهران افزود: با تداوم ناپايداري جوي تا فردا (7 دي ماه) پيش‌بيني مي‌شود شرايط کيفيت هواي پايتخت تا آخرين روز هفته بهبود يابد.
شهبازي در پايان با بيان اينکه ميانگين کيفيت هواي تهران طي 24 ساعت گذشته 130 و هوا در شرايط ناسالم براي گروه‌هاي حساس بود،گفت: اين شاخص هم‌اکنون 115 و هوا همچنان در شرايط ناسالم براي گروه‌هاي حساس است.
انتهاي پيام

کد مطلب: 192980 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران