اقتصادي
 
روايت رسانه آمريکايي از ايران؛ زندگي عادي با وجود تحريم‌ها
روايت رسانه آمريکايي از ايران؛ زندگي عادي با وجود تحريم‌ها
  بزرگنمايي:
شنبه 16 آذر 1398 - 3:17:58 PM

تحريم‌هاي ايران همواره يکي از موضوعات رسانه‌هاي امريکايي بوده است‌، به گونه‌اي که  آنها با ارائه اخبار و گزارش‌هايي از زندگي مردم ايران تلاش کرده‌اند تاثيرات اين تحريم‌ها را موثر جلوه دهند، در حاليکه انگونه که آنها مي‌گويند نيست.

به گزارش آرمان ايرانيان، خبرنگار وب سايت امريکايي بيزينس اينسايدر در سفر اخيرش به ايران و گشت و گزار در بخش‌هاي مختلف شهرهاي  ايران با بيان بخشي از واقعيت هاي زندگي مردم ايران نوشته، تحريم‌هاي آمريکا تاثير جدي بر زندگي عادي مردم ايران نداشته و مقامات تحريم کننده ايران اين واقعيت را نمي‌دانند.
بيزينس اينسايدر به نقل از سحر اسفندياري خبرنگارش در تهران نوشته است که علي رغم تحريم‌هاي شديد امريکا مردم در ايران زندگي عادي دارند و به تفريحات معمول خود مشغولند.
بيزينس اينسايدر همچنين با ارائه گزارشي از ايران‌مال نيز نوشته است،ايران‌مال بزرگترين مرکز خريد ايران به مرکزي براي  جنب و جوش و خريد و تفريح مردم تهران مبدل شده است، اين مرکز با داشتن بخش‌هاي تفريحي و ورزشي همچون سينما و کتابخانه عظيم جندي شاپور به يکي از بزرگترين مراکز تفريحي مردم تهران و شايد هم  ايران تبديل شده، بطوريکه در ايران‌مال هيچ نشاني از تاثير تحريم‌هاي امريکا عليه ايران بچشم نمي‌خورد.
اين وبسايت امريکايي همچنين با بر شمردن اين نکته که ايران‌مال يکي از بزرگترين مال‌هاي جهان است تاکيد کرده، اين مرکز خريد عظيم، چهاربرابر بزرگترين مرکز خريد ايالات متحده آمريکا در ( مينه سوتا مال) است که مساحت آن 4.8 ميليون فوت مربع مي باشد.

کد مطلب: 194005 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران