ورزشي
 
جعبه باروتي به اسم جاسم کرار
  بزرگنمايي:
سه شنبه 17 بهمن 1396 - 20:59:13

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، کرار که اين فصل يکي از مهره‌هاي ارزشمند فراز کمالوند به حساب مي‌آيد ليگ هفدهم را با گل سه امتيازي مقابل استقلال آغاز کرد و در ادامه 5 بار ديگر براي تيمش گلزني کرد تا دومين گلزن برتر آباداني‌ها باشد.
اما هميشه تقابل او با سرخپوشان جذاب بوده و همواره حاشيه هايي را نيز در پي داشته است. کرار در ليگ‌هاي نهم و دهم چهار بار با پيراهن تراکتورسازي مقابل پرسپوليس قرار گرفت. جاسم اولين بار در هفته چهاردهم ليگ نهم بازي برابر پرسپوليس را تجربه کرد. در آن بازي که دوشنبه 4 آبان سال 88 برگزار شد، اين هافبک عراقي در دقيقه 68 ديدار وارد زمين شد. البته نتيجه بازي تا آن دقيقه 0-1 به سود پرسپوليس بود که در پايان هم با نتيجه 1-2 به کام سرخپوشان به پايان رسيد و کرار نتوانست تاثير چنداني روي آن بگذارد.
اين بازيکن در بازي برگشت دو تيم به ترکيب اصلي راه پيدا کرد و زماني که بازي با تساوي 1-1 دنبال مي‌شد، از زمين بيرون رفت تا تنها دستاوردش در تجربه دومش برابر پرسپوليس، کارت زردي باشد که از داور، سعيد مظفري زاده گرفت.

او هفته اول ليگ دهم براي سومين بار با پيراهن تراکتور در برابر پرسپوليس به ميدان رفت اما حضورش در ترکيب اصلي افاقه نکرد و پرسپوليس در تهران با گل دقيقه 46 غلامرضا رضايي تراکتور را برد؛ کرار هم در دقيقه 63 از زمين بيرون رفت.
در بازي برگشت ليگ دهم جاسم کرار فقط 27 دقيقه زمان نياز داشت تا از روي نقطه پنالتي دروازه پرسپوليس را باز کند. هر چند تراکتور آن بازي را با تک گل کرار برد؛ اما اين پايان ماجراي جاسم نبود. در نيمه دوم برخورد محمد نصرتي و ضربه اي که به کرار زد عاملي شد تا اين بازيکن کارت قرمز داور را پيش روي خود ببيند.
کرار يکبار هم با پيراهن استقلال مقابل پرسپوليس بازي کرد آن هم در هفته هفتم ليگ يازدهم. جاسم کرار در ترکيب اصلي تيم پرويز مظلومي قرار گرفت و 90 دقيقه بازي کرد تا در پيروزي 2-0 استقلال برابر پرسپوليس سهيم باشد.
کرار در اين فصل هم 2 بار برابر سرخپوشان به ميدان رفته، يکبار در بازي رفت و يکبار هم در ديار جام حذفي. حالا او که در روزهاي خوبش به سر مي‌برد انگيزه‌هاي زيادي براي گلزني مقابل شاگردان برانکو دارد تا از اين بازي خانگي 3 امتياز دلچسب براي تيمش به ارمغان بياورد.

کد مطلب: 75973 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران