ورزشي
 
قفل در اتاق خراب شده بود!
توضيح عجيب فدراسيون بسکتبال درباره حواشى تبريز
توضيح عجيب فدراسيون بسکتبال درباره حواشى تبريز
  بزرگنمايي:
سه شنبه 17 بهمن 1396 - 23:19:19

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، بعد از اتفاقاتى که امروز در حاشيه فينال ليگ برتر بسکتبال در تبريز رخ داد و ٢ خبرنگار زن علاوه بر گرفتن مجوز براى ورود به سالن در يک اتاق حبس شدند، فدراسيون به اين موضوع واکنش نشان داد.
اطلاعيه فدراسيون بسکتبال در اين باره در ادامه آمده است:
باتوجه به ميزباني شهرداري تبريز در ديدار فينال ليگ برتر بسکتبال و اطلاع همکاران از ممنوعيت ورود بانوان به سالن و اينکه مسئوليت حفظ و حراست همه امور به عهده ميزبان است، در واقع بانوان گرامي اجازه ورود به سالن را نداشتند که در بازي اول اين اتفاق افتاد.اما در ديدار دوم که دکتر طباطبائي رييس فدراسيون بسکتبال در سالن حضور داشتند و در پي حمايت از بانوان خبرنگار و احترام به شان و شخصيتشان اتاقي در اختيار دو خبرنگار گذاشته شد، تا از مانيتور پيگير تماشاي بازي باشند.
طبق پيگيري‌ها قفل درب اتاق ايراد داشته و درب اتاق به هيچ عنوان توسط کسي قفل نشده بود به هرحال شهرداري تبريز ميزبان رقابتها بود و وظيفه حراست هم به عهده ميزبان و اداره کل ورزش و جوانان استان مي‌باشد.

کد مطلب: 75994 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران