اجتماعي
 
جزئيات عمليات پايانيِ آتش‌نشاني در ساختمان خيابان وليعصر
جزئيات عمليات پايانيِ آتش‌نشاني در ساختمان خيابان وليعصر
  بزرگنمايي:
چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 03:57:26

آرمان ايرانيان - به گزارش آرمان ايرانيان، سيدجلال ملکي در مورد آخرين وضعيت اطفاي حريق ساختمان برق حرارتي وزارت نيرو در خيابان وليعصر (عج) تهران اظهار کرد: دقايقي قبل براي ارزيابي به طبقه منفي چهار رفتم و با وجود اينکه حرارت زياد است، آتش‌نشان‌ها موفق شده‌اند با کنترل حرارت و تاکتيک‌هايي که به کار بسته‌اند، بويژه استفاده از فوم - که در آخرين نشست هماهنگي به رياست شهردار تهران به اين نتيجه رسيديم که از آن استفاده کنيم - شرايط بهتر شد و اين روش خوشبختانه جواب داد.
سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهر تهران اضافه کرد: نيروها در قالب گروه‌هاي سه - چهار نفره در حال نفوذ هستند. نفوذهاي آنها کوتاه‌مدت اما مداوم است، يعني به محض اينکه يک گروه بالا مي‌آيد، گروه ديگر اقدام مي‌کند.
وي افزود: آتش‌نشانان موفق شدند تا حد زيادي محل را ايمن‌سازي کنند ولي هنوز بخش‌هايي هست که در آن آتشِ پنهان وجود دارد و تا حدودي توليد دود هم ديده مي‌شود. شرايط به‌گونه‌اي است که به سختي مي‌توان عمليات انجام داد ولي ما اميدواريم که حريق واکنش جديد نشان ندهد و با روندي که در حال حاضر وجود دارد اميدواريم تا ساعات آينده، پايان عمليات اطفاي حريق را اعلام کنيم که البته بعد از آن فعاليت‌هايي مانند لکه‌گيري، ايمن‌سازي و تخليه کامل دود را انجام خواهيم داد.
انتهاي پيام

کد مطلب: 76006 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران