سياسي
 
حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن؛ خنثي کننده توطئه دشمنان ايران و اسلام
حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن؛ خنثي کننده توطئه دشمنان ايران و اسلام
  بزرگنمايي:
چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 16:38:14


آرمان ايرانيان-رئيس دفتر رئيس جمهور حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال را براي کشور بسيار تعيين کننده خواند و گفت: اين حضور توطئه دشمنان ايران و اسلام را خنثي مي‌کند.
به گزارش آرمان ايرانيان، محمود واعظي در حاشيه جلسه امروز هيأت دولت در جمع خبرنگاران افزود: در آستانه چهل سالگي انقلاب هستيم و دهه فجر همواره براي مردم ما، عزيز و دهه افتخار بوده است و مردم خاطرات بسيار خوبي از اين دهه داشته اند.
وي گفت: دولت هم وظيفه خود مي‌دانسته است که در اين دهه اعضاي کابينه و وزرا به شهرستان‌هاي مختلف سفر و عملکرد خود را براي مردم بيان کنند و امسال هم در جلسات شوراي اطلاع رساني، برنامه ريزي‌هاي خوبي شد تا در استان‌هاي مختلف اين اتفاق بيفتد.
واعظي افزود: خوشبختانه آغاز اين دهه با سفر آقاي روحاني به استان کرمان بود که همه وزرا و معاونان رئيس جمهور به شهرستان‌هاي مختلف سفر کردند و در مجموع بيش از 17 هزار ميليارد تومان پروژه به بهره برداري رسيد.
وي گفت: دو روز بعد هم آقاي جهانگيري سفر خوبي به استان يزد داشتند که پروژه‌هاي خوبي به بهره برداري رسيد و در همه اين روزهاي دهه فجر هيچ استاني نيست که مسئولان به آن سفر نکنند.
رئيس دفتر رئيس جمهور افزود: در چهلمين سال انقلاب هستيم و دولت، قواي سه گانه و همه نظام و مردم بايد خودمان را آماده کنيم و برنامه‌هاي ويژه اي که مي‌تواند فرهنگي و اقتصادي باشد براي چهلمين سال انقلاب داشته باشيم تا بتوانيم براي جوانان و زنان کشورمان آنچه را در چهل سال گذشته اتفاق افتاده است و آنچه آرمان‌هاي امام و منويات مقام معظم رهبري براي پيشبرد نظام بوده است، بازگو کنيم.
واعظي بر آشنا کردن و آگاه سازي نسل جديد با انقلاب و عملکرد چهل ساله آن از طريق برنامه‌هاي هنري و غيرهنري تاکيد کرد و گفت: شرايط ما اکنون در منطقه بسيار خاص است و بحران‌هاي مختلفي در منطقه ما وجود دارد.
وي افزود: تا چندي پيش توطئه اي به نام حضور داعش را در اطراف خودمان به ويژه در عراق و سوريه داشتيم و انديشه اي تکفيري تلاش مي‌کرد ميان جوانان کار کند و همچنين با بحران‌هاي يمن مواجهيم که ما را با شرايط ويژه اي رو به رو مي‌کند.
رئيس دفتر رئيس جمهور گفت: تلاش امريکا اين است که به نوعي به ايران فشار وارد کند لذا تقاضاي رئيس جمهور و اعضاي دولت از مردم اين است که حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن امسال داشته باشند.
واعظي ابراز اميدواري کرد: مردم امسال هم همانند گذشته آن بلوغ خود را نشان دهند و با حضور گسترده بتوانند حمايت خود را از مقام معظم رهبري و نظام اسلامي مجدداً به جهانيان جلوه گر شوند.

کد مطلب: 76261 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران