اقتصادي
 
پيام مديرعامل موسسه ملل به مناسبت پيروزي انقلاب اسلامي
پيام مديرعامل موسسه ملل به مناسبت پيروزي انقلاب اسلامي
  بزرگنمايي:
شنبه 21 بهمن 1396 - 10:15:55 AM

آرمان ايرانيان- سيد امين جوادي مديرعامل موسسه اعتباري ملل با صدور پيامي، سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را به رهبر معظم انقلاب، ملت شريف ايران و تمامي آزادخواهان و عدالت طلبان جهان تبريک گفت.

متن پيام به شرح زير است:

بِسْمِ‌اللَّـهِ‌الرَّ‌حْمَنِ‌الرَّ‌حِيمِ
به فضل الهي و بواسطه مجاهدت‌هاي مردم غيور و هميشه در صحنه ايران، در سي‌ و نهمين سال پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و در آستانه ي ورود به دهه چهارم استقرار نظام مقدس جمهوري اسلامي قرار داريم با گرامي‌داشت ياد و خاطره بنيانگذار و معمار کبير انقلاب اسلامي، شهيدان انقلاب و جنگ تحميلي، جانبازان و ايثارگران دفاع مقدس شوري ديگر بيافرينيم.
دهه فجر و ماه بهمن، يادآور تحقق آرمان‌هاي بزرگ مسلمانان آزاده جهان در طول قرن‌ها مبارزه و جانبازي بوده و توانست پرچم حضرت رسول الله (ص)را در اين مرزوبوم به اهتزاز درآورده و مردم ايران را به سرافرازي برساند. اين ايام مبارک که يادآور يکپارچگي و يک صدايي ملت عظيم ايران است، نشان داد که با سلاح ايمان و باتبعيت از ولي امر مسلمين مي توان طرحي نو در انداخت و بر باطل پيروز شد.
اين انقلاب که روح جهان مرده در قرون گذشته بود، اميد را براي تمامي حق جويان و آزادمردان جهان به ارمغان اورده  و با وجود رنج‌هاي بزرگي که از سوي بدخواهان تحميل شده بود با عزتي مثال زدني به دهه چهارم خود رسيده است.
اکنون نوبت ماست که به پاس آن همه رشادت‌ها و ايثار، با مشتي گره کرده به حمايت از اين رخداد بزرگ بشري پرداخته و افتخاري آفرين باشيم و نشان دهيم که حافظ خون آن بزرگان هستيم.

سيدامين جوادي، مديرعامل موسسه عسکريه
اين جانب ضمن تبريک فرارسيدن ايام الله دهه فجر و به شکرانه سال‌ها مجاهدت، صبوري و به منظور حفظ دستاوردهاي انقلاب شکوهمند اسلامي و همچنين به منظور تجديد پيمان با آرمان‌هاي امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري، از همه همکاران خود در سراسر کشور و مردم غيور و هميشه در صحنه ايران دعوت مي نمايم تا پر شورتر از سالهاي گذشته در راهپيمايي 22بهمن امسال شرکت کرده و براي تدوام نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران همگام، همراه و هم صدا شويم.

سيد امين جوادي
مدير عامل موسسه اعتباري ملل


کد مطلب: 76947 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران