سياسي
 
واکنش ايران به ادعاهاي اسراييل درمورد دخالت ايران در سرنگوني جنگنده صهيونيستي در سوريه
واکنش ايران به ادعاهاي اسراييل درمورد دخالت ايران در سرنگوني جنگنده صهيونيستي در سوريه
  بزرگنمايي:
شنبه 21 بهمن 1396 - 3:20:15 PM

آرمان ايرانيان-سخنگوي وزارت امور خارجه با بيان اين که ادعاها و سخن پراکني هاي رژيم صهيونيستي مردود است، تاکيد کرد: ادعاي پرواز پهپاد ايراني و نيز دخالت ايران در سرنگوني جنگنده متجاوز صهيونيستي مضحک تر از آن است که بدان پرداخته شود.
به گزارش آرمان ايرانيان، بهرام قاسمي در واکنش به ادعاها و سخن پراکني هاي مقامات رژيم صهيونيستي در خصوص تجاوز چندين باره جنگنده هاي آن رژيم به خاک سوريه و سرنگوني يک فروند از آنها توسط پدافند هوايي ارتش سوريه اظهار  کرد: دولت و ارتش سوريه به عنوان يک کشور مستقل حق دفاع مشروع از تماميت ارضي و مقابله با هر نوع تجاوز خارجي را داراست و رژيم صهيونيستي نمي تواند با فرافکني و دروغ پردازي هاي هميشگي که همزاد اين رژيم نامشروع است، بر تجاوزات و جنايات خود عليه ملت هاي مسلمان منطقه سرپوش بگذارد.
قاسمي تصريح کرد: ادعاي پرواز پهپاد ايراني و نيز دخالت ايران در سرنگوني جنگنده متجاوز صهيونيستي مضحک تر از آن است که بدان پرداخته شود، چرا که جمهوري اسلامي ايران اساسا حضوري مستشاري در سوريه آن‌هم به درخواست دولت مشروع و قانوني آن کشور دارد.

کد مطلب: 77195 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران