سياسي
 
دعوت مراجع عظام تقليد براي حضور در راهپيمايي 22 بهمن
دعوت مراجع عظام تقليد براي حضور در راهپيمايي 22 بهمن
  بزرگنمايي:
شنبه 21 بهمن 1396 - 7:02:08 PM

آرمان ايرانيان-حضرات آيات مکارم شيرازي، نوري همداني، جوادي آملي و علوي گرگاني از مراجع تقليد، مردم را براي حضور هرچه پرشکوه‌تر و پرخروش‌تر در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن دعوت کردند.
به گزارش آرمان ايرانيان، آيت الله ناصر مکارم شيرازي از مراجع عظام تقليد در درس خارج فقه و اصول خود در مسجد اعظم، ضمن گراميداشت يوم الله 22 بهمن عنوان کرد: در آستانه روز پيروزي انقلاب اسلامي قرار داريم که ان شاالله همه مردم در راهپيمايي اين روز شرکت مي‌کنند و معلوم مي‌شود بعد از حدود 40 سال مردم هنوز علاقه مند به انقلابشان هستند.
اين مرجع تقليد با اشاره به اينکه اغتشاشات اخير براي دشمن اميد کاذب ايجاد کرده است، ادامه داد: حضور مردم در راهپيمايي که نشانه علاقه آنها به انقلاب است، دشمن را مايوس مي‌کند.
وي با تاکيد بر اينکه انقلاب اسلامي با ساير انقلاب‌ها تفاوت واضحي دارد، افزود: انقلاب‌ها در هرکجا متکي به غرب و يا شرق بوده‌اند ولي انقلاب اسلامي بدون اتکا به هيچ کدام و با شعار نه شرقي، نه غربي شکل گرفت و در عين حال پيشرفت کرد.
آيت‌الله العظمي حسين نوري همداني نيز در درس خارج خود گفت: اين انقلاب با سرمايه‌گذاري زيادي به دست آمده است؛ براي اين انقلاب خون هزاران شهيد ريخته شده و با زحمات فراواني ايجاد شده است.
اين مرجع تقليد با بيان اينکه حفظ انقلاب از اوجب واجبات است و بر هر کسي در حد خود لازم است حمايت کند اظهار کرد: در 22 بهمن ما نشان خواهيم داد به دنيا که 40 سال است با عزت ايستاده‌ايم و در برابر کارشکني‌هاي فراوان دشمن نيز خواهيم ايستاد.
اين مرجع تقليد عنوان کرد: راهپيمايي پرخروش و شکوهمند 22 بهمن براي نشان دادن عزت ملي لازم است و بايد ثابت کنيم که همچنان حامي انقلاب هستيم.
آيت الله جوادي آملي نيز در ابتداي درس خارج خود اظهار داشت: ضمن احترام به همه اصناف و اقشار جامعه، همه مردم با وجود برخي ايرادات و مشکلات که در کشور وجود دارد، در راهپيمايي 22 بهمن شرکت کنند.
اين مرجع تقليد افزود: مردم با حضور در راهپيمايي، عزت و شکوه اسلام و نظام اسلامي را بخواهند، دفاع ما از اصل انقلاب و نظام باشد، در صحنه به خوبي حضور داشته باشيم و به خصوص زنان با حضور خود عفاف و حجاب را بيش از پيش شکوفا کنند.
آيت الله جوادي آملي از همه اقشار به ويژه بانوان براي حضور پررنگ در اين راهپيمايي دعوت کرد و گفت: زنان در مقابل رفتار برخي از دختران ناآگاه که روسري خود را برداشتند بايد همپاي مردان در راهپيمايي 22 بهمن حضور پيدا کنند و اعلام کنند که شعار ما اين آيه قرآن است که مي‌فرمايد «وَ لْيَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَي جُيُوبِهِنَّ»
آيت الله سيد محمد علوي گرگاني نيز عنوان کرد: حضور پرشور مردم در گردهمايي‌هاي سياسي از جمله انتخابات و راهپيمايي‌ها نشان از دلسوزي ملت نسبت به انقلاب و خون شهدا است، مردم ما يک بار ديگر در 22 بهمن امسال وفاداري خود را به انقلاب اسلامي نشان خواهند داد.
وي با بيان اين که مردم ايران صاحبان اصلي انقلاب اسلامي هستند، گفت: ما بايد قدردان اين ملت شريف و وظيفه شناس باشيم، چراکه هميشه در هر شرايطي براي دفاع از اسلام و انقلاب بيش از انتظار ما در صحنه حضور داشته‌اند.

کد مطلب: 77201 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران