اجتماعي
 
رييس سازمان حفاظت محيط زيست خبرداد
کاهش 68 درصدي بارش در کشور/ ضرورت تغيير ساختارهاي صنعت خودروسازي
کاهش 68  درصدي بارش در کشور/ ضرورت تغيير ساختارهاي صنعت خودروسازي
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 14:00:32

آرمان ايرانيان - به گزارش خبرنگار آرمان ايرانيان عيسي کلانتري در حاشيه دهمين همايش بين المللي موتورهاي دورنسوز و نفت با اشاره به برنامه‌هاي احياي درياچه اروميه افزود: در سال جاري ميزان بارش‌ها در کل کشور و حوضه درياچه اروميه 68 درصد کاهش يافته است.
وي با بيان اينکه وضعيت بارش‌ها در سال جاري مناسب نبوده است،اظهارکرد: تامين آب درياچه اروميه در گرو پر آب شدن آب حوضه درياچه است.اين درياچه اروميه قابل احيا است ولي اجراي طرح‌هاي مربوط به آن نياز به تامين سرمايه و اعتبارات دارد.
رييس سازمان حفاظت محيط زيست با اشاره به ضرورت توليد خودروهاي برقي در کشور، خاطر نشان کرد: تعداد خودروهاي برقي ساخته شده در کشور دو تا سه دستگاه است و هنوز ما به توليد 100 دستگاه از اين خودروها نرسيده‌ايم.
وي با تاکيد بر اينکه بايد صنعت خودرو سازي تجديد نظر جدي صورت گيرد، اظهارکرد: ادامه اين روند در صنعت خودروسازي آسيب جدي براي سلامت مردم در پي خواهد داشت. ما بايد به سرعت از ساختارهاي کنوني در صنعت خودروسازي بيرون بياييم و خودروهاي سالم‌تر، کم‌مصرف‌تر و با راندمان بالاتر توليد کنيم.
رييس سازمان حفاظت محيط زيست در خصوص آلودگي سوخت خودروها يادآور شد: ميزان گوگرد موجود در بنزين بايد 50 ppm باشد که در برخي موارد ميزان گوگرد بيشتر از اين ميزان است.
وي با بيان اينکه بنزن موجود در بنزين مناسب است، گفت: مشکل اصلي ما گازوئيل است.
انتهاي پيام

کد مطلب: 77961 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران