اجتماعي
 
فعاليت سامانه بارشي در کشور تا روز پنج شنبه/کاهش گرد و خاک در جنوب از امشب
فعاليت سامانه بارشي در کشور تا روز پنج شنبه/کاهش گرد و خاک در جنوب از امشب
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 14:01:05

آرمان ايرانيان - احد وظيفه در گفت و گو با آرمان ايرانيان، اظهار کرد: بر اساس تحليل آخرين اطلاعات هواشناسي با ادامه فعاليت سامانه بارشي در شمال غرب، غرب، شمال و ارتفاعات البرز بارش باران و در مناطق مرتفع و سردسير بارش برف با شدت ملايم تا متوسط و به صورت مداوم ادامه دارد.
وي با بيان اينکه به تدريج از بعد ازظهر بارش باران به جنوب غرب و بارش برف به شمال شرق کشور گسترش مي‌يابد، تصريح کرد: بارش برف طي امشب (24 بهمن) در ارتفاعات و دامنه‌هاي البرز مرکزي قابل توجه است.
مدير کل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي ادامه داد: به سبب وزش باد در جنوب غرب کشور گرد و خاک شديد طي امروز (24 بهمن) ادامه مي‌يابد و از اواخر شب اين وضعيت بهتر مي‌شود.
وظيفه با بيان اينکه فردا (25 بهمن) به تدريج بارش در نيمه غربي کشور خاتمه مي‌يابد، گفت: بارش برف و باران در ارتفاعات زاگرس مرکزي وجنوبي ادامه پيدا مي‌کند همچنين بارش برف در ارتفاعات البرز مرکزي، شرقي و شمال شرق کشور و بارش پراکنده باران در مناطق مرکزي و شرقي کشور پيش بيني مي‌شود.
به گفته وظيفه فردا (25 بهمن) وزش باد شديد در بسياري از مناطق نيمه شرقي همچنين مرکز کشور انتظار مي‌رود.
وي ادامه داد: روز پنجشنبه (26بهمن) با حرکت سامانه به سمت شرق در ابتداي روز بارش پراکنده در شمال شرق کشور روي مي‌دهد سپس اين سامانه به طور کامل از کشور خارج و جو آرام در کشور برقرار مي‌شود.
مدير کل پيش بيني وهشدار سريع سازمان هواشناسي کشور تصريح کرد: از اواخر روز پنج شنبه با ورود يک سامانه بارشي ديگر از جنوب غرب بارش از گيلان شروع مي‌شود و روز جمعه( 27 بهمن) نيمه غربي کشور را فرا مي‌گيرد.
وظيفه در پايان درباره وضعيت جوي تهران طي دو روز آينده گفت: آسمان تهران فردا (25 بهمن) ابري همراه با بارش باران و وزش باد شديد و در بعد از ظهر کاهش ابر با حداقل دماي 4 و حداکثر دماي 13 درجه سانتيگراد و روز پنج شنبه(26 بهمن) کمي ابري تا نيمه ابري همراه با وزش باد با حداقل دماي 6 و حداکثر دماي 14 درجه سانتيگراد پيش بيني مي‌شود.
انتهاي پيام

کد مطلب: 77963 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران