اقتصادي
 
دزد کارت‌هاي بانکي دستگير شد
دزد کارت‌هاي بانکي دستگير شد
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 14:58:27

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از بنکر ( Banker )، سرهنگ”اسماعيل زراعتيان” با اعلام اين خبرگفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت Stealing کارت‌هاي بانکي و برداشت‌هاي غيرمجاز از اين کارتها، موضوع بصورت ويژه در دستورکار ماموران پليس Police فتا قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پليس فتا در بررسي‌هاي اوليه و تحقيقات به عمل آمده از شاکيان پرونده ها، متوجه شدند که همه اين سرقت‌ها به يک شيوه وشگرد صورت پذيرفته و تمامي مالباختگان راننده وانت بار بوده اند.
فرمانده انتظامي مرودشت ادامه داد: کارشناسان پليس فتا با فرض سريالي بودن سرقت ها، موضوع را دنبال و با انجام يکسري اقدامات فني و پليسي و تلاش‌هاي شبانه روزي و بهره مندي از شگردهاي خاص پليسي، موفق شدند سارق را شناسايي و پس از هماهنگي با مراجع قضائي وي را دستگير و به پليس فتا انتقال دهند.
اين مقام انتظامي تصريح کرد: سارق طعمه‌ي خود را از بين رانندگان وانت بارها که از سطح سواد کمي برخوردار بودند انتخاب و به عنوان کارمند ادارات به بهانه‌ي جابجايي اسباب و وسايل، خودرو را با پيشنهاد مناسب کرايه مي‌کرد و با اغفال راننده واخذ کارت بانکي و رمزآن به بهانه واريز کردن مبلغ کرايه در جلوي خودپردازها از خودرو پياده و متواري مي‌شد.
سرهنگ زراعتيان با اشاره به اينکه تا کنون 7 نفر از مالباختگان که مبلغي بالغ بر100ميليون ريال از کارت آنها توسط سارق برداشت شده است، خاطر نشان کرد: چنانچه افرادي به اين شيوه از آنان سرقت شده است مي‌توانند با مراجعه به پليس فتا موضوع را پيگيري کنند.
سرهنگ زراعتيان در پايان به شهروندان توصيه کرد: براي واريز وجه به شماره کارت به هيچ وجه نيازي به ارائه رمز کارت و يا تحويل کارت نمي‌باشد بنابراين مراقب باشيد فريب شيادان و کلاهبرداران را نخوريد.
وي همچنين به رانندگان توصيه نمود: از حمل وجابجايي مسافران وافرادي که کرايه بالاتري به شما پيشنهاد مي‌نمايند، اکيداًخودداري کنند.

کد مطلب: 77988 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران