ورزشي
 
به راحتي امتياز ميزباني را از دست مي‌دهيم
کياني: گل الاهلي با اشتباه داور زده شد
کياني: گل الاهلي با اشتباه داور زده شد
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 15:00:24

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، مهدي کياني که در ديدار روز گذشته تراکتوري‌ها برابر الاهلي با بازوبند کاپيتاني پيشاپيش ساير بازيکنان پا به ميدان گذاشت درباره شکست برابر الاهلي گفت: بازي بدي انجام نداديم و حق مان اصلا شکست نبود. ما بايد در اين ديدار نتيجه بهتري مي‌گرفتيم؛ اما شرايط طوري رقم خورد تا بازي را به حريف واگذار کنيم. آنها فقط يک موقعيت داشتند که آن هم از روي ضربه ايستگاهي بود و همان را هم تبديل به گل کردند.
کاپيتان تراکتوري‌ها درباره ضربه ايستگاهي که به حريف داد و همان توپ وارد دروازه تراکتوري‌ها شد گفت: من اصلا در آن صحنه خطا نکردم. من فقط توپ را زدم و روي بازيکن حريف مرتکب خطايي نشدم اما متاسفانه يک خطاي نادرست گرفت و همان توپ هم وارد دروازه ما شد.
کياني در پايان درباره بازي با عربستاني‌ها در زمين بي طرف گفت: من نمي‌دانم اين چه قانوني است و در اين ميان تنها حق ما ضايع مي‌شود. ما دوست داشتيم اين بازي را در حضور هواداران خودمان در شهر تبريز برگزار کنيم. متاسفانه در حالي که مي‌توانيم ديدارهاي اين چنيني را با حضور هواداران خودمان برگزار کنيم و امتيازات ميزباني را مورد استفاده قرار دهيم به راحتي آن را از دست مي‌دهيم.

کد مطلب: 77993 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران