ورزشي
 
هت تريک الهام فرهمند در روز غيبت موري
خانم گل مصدوم شد، کاپيتان راه افتاد
خانم گل مصدوم شد، کاپيتان راه افتاد
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 15:56:50

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، اتفاقي ناگوار در جريان ديدار گذشته سپاهاني‌ها باعث شد تا اين تيم به اغما برود. فروغ موري، بهترين بازيکن فصل قبل ليگ برتر بانوان که از ابتداي بازي‌هاي امسال با پيراهن سپاهان در ميادين حضور داشت و قسمت اعظم گل‌هاي اين تيم را به ثمر رسيد پس از قيچي شدن توسط دروازه بان حريف دچار پاره گي رباط صليبي شد و ادامه بازي‌هاي ليگ را از دست داد. اين اتفاق در حالي افتاد که سپاهان يکي از تيم‌هاي مدعي کسب عنوان قهرماني محسوب مي‌شود و در اين راه اميد زيادي به موري داشت.
اما در جريان ديدار امروز سپاهاني‌ها اتفاقي جالب براي اين تيم افتاد و در حالي که اين تيم بهترين گلزن خود را در اختيار نداشت توانست گلزن جديدي رو کند. الهام فرهمند، کاپيتان سپاهاني‌ها که فصل گذشته عنوان بهترين گلساز ليگ برتر را به دست آورد و از جمله عوامل اصلي قهرماني تيم آينده سازان بود از ديدار امروز سپاهاني‌ها با وظايف هجومي بيشتر به ميدان رفت و اتفاقا توانست هت تريک کند. هت تريکي که در نهايت منجر به پيروزي سپاهاني‌ها نشد.
بدين ترتيب کاپيتان سپاهاني‌ها را احتمالا بايد جانشين فروغ موري براي گلزني دانست و فرهمند بايد در ادامه بازي‌ها علاوه بر وظايف گلسازي خود، چشم به گلزني نيز داشته باشد.


کد مطلب: 78009 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران