اجتماعي
 
رئيس سازمان مدارس و مراکز غيردولتي خبر داد
راه‌اندازي سامانه «شهريه» مدارس غيرانتفاعي از 25 بهمن‌ماه
راه‌اندازي سامانه «شهريه» مدارس غيرانتفاعي از 25 بهمن‌ماه
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 16:25:04

آرمان ايرانيان - به گزارش آرمان ايرانيان، مجتبي زيني وند در بيست و دومين جلسه شوراي سياست گذاري، برنامه‌ريزي و نظارت مرکزي مدارس و مراکز غيردولتي که در ساختمان شهيد رجايي برگزار شد، از راه‌اندازي سامانه شهريه از 25 بهمن 96 خبر داد و افزود: دراين سامانه به شکلي برنامه ريزي شده است که کليه مراحل تعيين و اخذ شهريه، الکترونيکي انجام مي‌شود و هيچ گونه قرارداد دستي بين اولياء و مدرسه منعقد نمي‌شود.
زيني وند از راه‌اندازي 5 سامانه الکترونيکي در سازمان مدارس و مراکز غيردولتي خبر داد و تصريح کرد: سامانه نظارت بر شهريه در مدارس غيردولتي، سامانه رسيدگي به شکايات، سامانه خريد خدمات آموزشي و سامانه صدور مجوز الکترونيکي از جمله سامانه‌هايي هستند که در اين سازمان فعال شده‌اند.
وي ادامه داد: سازمان مدارس و مراکز غيردولتي از حذف آزمون در پايه ششم ابتدايي براي ورود به مدارس غيردولتي استقبال مي‌کند و آن را گامي مثبت در جهت تحقق ساخت‌هاي تربيتي و اجراي سند تحول مي‌داند.
به گزارش مرکز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، معاون وزير و رئيس سازمان مدارس و مراکز غيردولتي، خاطرنشان کرد: تقويت نظارت بر اخذ شهريه در مدارس غيردولتي و همچنين هدفمندکردن بازرسي‌ها از جمله مواردي است که در دستور کار اين سازمان قرار دارد.
در اين جلسه ميرزاده عضو کميسيون آموزش مجلس شوراي اسلامي بر بومي گزيني در مدارس غيردولتي تأکيد کرد.
انتهاي پيام

کد مطلب: 78013 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران