ورزشي
 
ملوان 3 – نساجي قائمشهر صفر
ليگ يک/ نساجي دومين دربي شمالي‌ها را هم باخت
ليگ يک/ نساجي دومين دربي شمالي‌ها را هم باخت
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 16:26:57

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، در يکي از بازي‌هاي مهم امروز، تيم‌هاي ملوان بندر انزلي و نساجي مازندران دربي شمال کشور را در شهر انزلي و ورزشگاه تختي برگزار کردند.
ملوان ميزبان اين بازي را با برتري آغاز کرد و در همان ابتدا موفق شد با گل بابک مرادي از ميهمان پيش بيفتد. نساجي در ادامه براي جبران گل خورده شکل تهاجمي پيدا کرد و چند موقعيت به دست آورد اما دومين گل نيمه اول بازي هم وارد دروازه اين تيم شد. شهريار مقانلو پاس رو به جلوي هم تيمي خود را در دقيقه 43 بازي تبديل به گل کرد تا ميزبان با خيالي آسوده به رختکن برود. در نيمه دوم هم ملواني‌ها خوب کار کردند و در دقيقه 51 بازهم روي يک حرکت از جناحين دفاع نساجي موقعيتي خطرناک ايجاد کردند. اين توپ توسط مجيد بهروزي، مدافع نساجي، به اشتباه وارد دروازه مازندراني‌ها شد تا يک پيروزي قاطع براي ملوان رقم بخورد. تيم نساجي پس از اينکه در بازي قبلي مقابل خونه به خونه بابل شکست خورد، امروز هم مقابل يک تيم شمالي ديگر مغلوب شد تا روند ناموفق مقابل تيم‌هاي شمالي را ادامه دهد.
شاگردان مهابادي در حالي با 39 امتياز به رده پنجم جدول سقوط کردند که فرصت ماندن در رده چهارم و هم امتياز شدن با تيم دوم جدول را داشتند. ضمنا در حال حاضر تيم اکسين هم اگر در مقابل شهرداري ماهشهر پيروز شود، جاي نساجي را در رتبه پنجم جدول مي‌گيرد.
در سمت مقابل شاگردان نادر دست نشان با اين پيروزي پرگل 35 امتيازي شدند و به رده هشتم جدول صعود کردند. با اين روند از دست رفتن امتيازات که تيم‌هاي بالانشين در هفته‌هاي اخير داشته اند، ملواني‌ها هم اميدوار هستند که بتوانند خود را به جمع مدعيان صعود به ليگ برتر اضافه کنند.

کد مطلب: 78021 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران