ورزشي
 
گفت و گوي رويترز با بانوي المپيکي ايران
بيرامي: مردم ايران مي‌توانند به من افتخار کنند
بيرامي: مردم ايران مي‌توانند به من افتخار کنند
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 16:27:19

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، سمانه بيرامي باهر نتوانست به مرحله بعدي مسابقات اسکي صحرانوردي راه پيدا کند اما او به عنوان تنها بانوي اسکي صحرانوردي ايران از خط پايان عبور کرد.
خبرگزاري رويترز در گزارشي به عملکرد بانوي پرچمدار ايران در المپيک زمستاني پرداخته است: «بيرامي با حجاب در غروب يخ‌زده کره جنوبي با زمان 4:47.91 از خط پايان عبور کرد اما غرور او واضح و مشخص بود.»
سمانه بيراني بعد از اين مسابقه به رويترز گفت: اينجا بسيار سردتر از ايران است، ايران مانند اينجا نيست. به خودم افتخار مي‌کنم، من بد نبودم.
ملي‌پوش اسکي صحرانوردي ايران درباره هواداران ايراني، خاطرنشان کرد: فکر مي‌کنم آنها هم مي‌توانند افتخار کنند چرا که تماشاگران ايراني شرايط مرا مي‌دانند. ما چنين برفي در ايران نداريم. آنها مي‌توانند به اين موضوع فکر کرده و به من افتخار کنند. حضور در المپيک تجربه بسيار خوبي است.
پرچمدار ايران در المپيک زمستاني، گفت: با توجه به اينکه نخستين حضورم را در المپيک تجربه مي‌کردم بسيار هيجان‌زده بودم. اين رقابت‌ها بسيار بزرگ و شگفت‌انگيز است.
بيرامي خاطرنشان کرد: به خودم افتخار مي‌کنم اما ديدم که در مقابل ديگر رقبا من حريف ضعيفي بودم چرا که آنها بسيار قوي بودند.در ايران ما فقط 3 ماه برف داريم و نمي‌توانيم تمام سال تمرين کنيم به همين دليل مجبوريم به کشورهاي ديگر برويم.
وي همچنين درباره خوشحالي خانواده‌اش از حضور او در المپيک، عنوان کرد: آنها بسيار خوشحالند و به همه مردم مي‌گويند دخترشان به المپيک رفته است.

کد مطلب: 78022 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران