ورزشي
 
حداقل بايد يک امتياز مي‌گرفتيم
پهلوان: روي بد فوتبال را در بازي تراکتور ديديم
پهلوان: روي بد فوتبال را در بازي تراکتور ديديم
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 16:27:42

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، احسان پهلوان که پس از پوشيدن پيراهن تراکتورسازي توانست با اين تيم در ليگ برتر بدرخشد پس از ديدار برابر الاهلي شکست در اين بازي گفت: انصافا بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتيم. ما در نيمه اول حريفان را محک زديم اما در نيمه دوم توانستيم فرصت‌هاي بسياري به دست بياوريم ولي متاسفانه آنها تنها با يک توپ توانستند دروازه ما را باز کنند. پس از گل آنها باز هم ما حملات زيادي داشتيم و حتي مي‌توانستيم به مانند صحنه دقيقه 90 دروازه حريف را باز کنيم اما با بدشانسي موقعيت‌ها را از دست داديم.
او ادامه داد: فوتبال همين است. گاهي اوقات شرايط خيلي خوب است و تلاش فراواني مي‌کنيد تا از شرايط خوب تيم استفاده کنيد اما توپ‌ها وارد دروازه حريف نمي‌شود. متاسفانه روي بد فوتبال بود که در اين بازي ما ديديم.
پهلوان در پايان گفت: در سه بازي اخير ليگ برتر خيلي هماهنگ بوديم و نتيجه هم گرفتيم. همان هماهنگي را در اين بازي به نمايش گذاشتيم و بايد حداقل به يک تساوي مي‌رسيديم؛ اما متاسفانه اين اتفاق افتاد. اکنون بايد بپذيريم که اين بازي برابر الاهلي به پايان رسيد و از اينجا به بعد بايد تمام تمرکز و انرژي مان را بگذاريم روي بازي بعدي در ليگ قهرمانان.

کد مطلب: 78023 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران