ورزشي
 
خونه به خونه 1 نفت مسجد سليمان 0؛
خونه به خونه با اسکوچيچ متوقف نمي‌شود
خونه به خونه با اسکوچيچ متوقف نمي‌شود
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 16:28:54

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، روز دوم هفته‌ي بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ يک امروز با برگزاري 5 ديدار دنبال شد و در حساس‌ترين مسابقه‌ي اين ديدار شاگردان درگان اسکوچيچ موفق شدند، نفت مسجد سليمان صدرنشين اين رقابت‌ها را در ورزشگاه هفتم تير بابل که باز هم مملو از هواداران پرشور بابلي بود، با گل دقايق 86 مجتبي رمضاني که در دقيقه 79 وارد زمين شده بود، شکست دهند و به 4 امتياز صدر جدول برسند.
اسکوچيچ از هفته بيستم جايگزين جواد نکونام شد و با پيروزي مقابل صباي قم کار خود را آغاز کرد. خونه به خونه در ديدار بعدي برابر فجرسپاسي به تساوي دست يافت، اما در دو ديدار حساس و سرنوشت ساز بعدي مقابل نساجي مازندران و نفت مسجد سليمان به برتري دست يافت، تا فاصله‌ي خود را با صدر جدول به کمترين مقدار طي فصل برساند.
شاگردان اسکوچيچ با اين پيروزي 42 امتيازي شدند و با توجه به پيروزي بادران مقابل راه آهن که اين تيم را 43 امتيازي کرد، در فاصله‌ي 4 امتيازي شاگردان محمود فکري در رتبه‌ي سوم جدول رده بندي قرار گرفتند، تا اميدوارتر از هر زماني به ليگ برتري شدن بيانديشند.

کد مطلب: 78026 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران