اجتماعي
 
آمادگي کامل مترو براي خدمات‌رساني به شهروندان در صورت بارش‌هاي مجدد در تهران
آمادگي کامل مترو براي خدمات‌رساني به شهروندان در صورت بارش‌هاي مجدد در تهران
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 17:09:57

آرمان ايرانيان - به گزارش آرمان ايرانيان، مهندس نوبخت با اشاره به اعلام هواشناسي براي بارش‌هاي مجدد در تهران، گفت: متروي تهران در صورت بارش‌هاي مجدد در پايتخت، به طور کامل آماده سرويس دهي به مسافران است.
وي خاطرنشان کرد: با برنامه ريزي انجام شده از روز دوشنبه 23 بهمن 96 آماده هستيم تا اگر شاهد بارش باران و برف باشيم، با انجام اقدامات مناسب در جهت انتقال و جابجايي شهروندان و مسافران محترم اقدام کنيم.
به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شرکت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه، مديرعامل شرکت بهره‌برداري متروي تهران و حومه با اشاره به افزايش ساعت حرکت قطارها در روزهاي باراني و برفي، افزود: براي افزايش ساعت حرکت قطارها براساس شرايط جوي تصميم گيري خواهد شد. اگر بر اثر بارندگي مسيرها به سمت کرج، داخل شهر و يا فرودگاه امام خميني (ره) لغزنده و مسدود شود، براي تسهيل تردد و جابه‌جايي شهروندان، بهره‌برداري و ساعت حرکت قطارها را افزايش‌خواهيم داد.
انتهاي پيام

برچسب ها: مترو
کد مطلب: 78040 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران