اقتصادي
 
خشايار راد هنرمند طناز کشورمان در موسسه اسطوره گفت:
خودباوري رمز موفقيت ايليا ايماني است/ ايليا با خودش "روراست" است
خودباوري رمز موفقيت ايليا ايماني است/ ايليا با خودش "روراست" است
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 5:00:26 PM

خشايار راد با حضور در  موسسه اسطوره، خطاب به شخصيت اسطوره اي ايليا ايماني هنرمند و سخنران انگيزشي کشور گفت: ايليا ايماني جزء شخصيت‌هاي موفقي است که خودش را به واقع باور داشته است و اين خودباوري رمز موفقيت اين جوان خوب کشورمان را رقم زده است.


اين هنرمند طناز کشورمان ادامه داد: پله‌هاي ترقي زندگي ايليا تمام به خود او که قهرمان درونش را زنده کرده است به اعتقاد من بر مي‌گردد و ايليا خواست که قدرتمند شود و اين اتفاق براي او افتاد کما اينکه ديگران هم مي‌توانند همانند آقاي ايماني به اين خودباوري برسند که از خود واقعي‌شان شروع کنند.
راد تصريح کرد: در  مسير موفقيت نبايد مردد و دو  به شک قدم برداشت، اگر امروزه اين جوان موفق از دل روستاي محروم به اين نقطه بالا رسيده است و هزاران نفر در همايش‌هاي آقاي ايماني شرکت مي‌کنند چيزي جزء اين نبوده است که او با اراده بالا و بدون شک و ترديد قدم برداشته است. به اعتقاد من ايليا با خودش "روراست" است و با خودش تعارف ندارد.
ايليا ايماني، در ادامه صحبت‌هاي هنرمند محبوب و طناز کشورمان در رابطه شخصيت آقاي راد گفت: خيلي خوشحالم که در کنار شخصيت هنرمندي بودم که در هر لحظه و مکان و موقعيتي خود واقعيش است و اخلاق اين هنرمند کشورمان بسيار ستودني و بي بديل است و  باز تاکيد مي‌کنم که آقاي راد خود شخصيت زلال و واقعي خودش است و  آرزوي  توفيق براي اين هنرمند و خانواده عزيزشان دارم.

کد مطلب: 78042 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:4
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران