ورزشي
 
کوتينيو: بازي در کنار مسي، احساس ويژه اي است
کوتينيو: بازي در کنار مسي، احساس ويژه اي است
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 17:32:02

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، کوتينيو که در تابستان گذشته هم مورد توجه بارسلونا بود، سرانجام در اين ژانويه با انتقالي 160 ميليون يورويي از ليورپول راهي نوکمپ شد.
او در گفتگو با موندو دپورتيوو گفت:" بازي کردن در کنار مسي اتفاق بسيار ويژه اي است. هر کسي اين فرصت را پيدا نمي‌کند که در کنار بهترين بازيکن تاريخ بازي کند. اين مسئله من را بسيار خوشحال مي‌کند.
مسي و لوئيس سوارز خيلي خوب از من استقبال کردند. اين دو اسطوره‌هاي بزرگي هستند و بودن در يک تيم با آنها، احساس بسيار خوبي است؛ البته نه فقط آنها، بلکه با آندرس اينيستا و ديگر بازيکنان.
براي من بودن در اين تيم بسيار ويژه است. براي من اين يک تجربه فوق العاده است؛ يک فرصت استثنايي براي بازي در اين باشگاه."

کوتينيو با اين انتقال به گران‌ترين بازيکن تاريخ بارسا تبديل شد اما تاکيد کرد که اين موضوع، فشار اضافه اي روي او وارد نمي‌کند.
" نه، اين براي من يک افتخار است و باعث غرور من مي‌شود. اما اين چيزي است که بايد کنار بگذارم بايد خودم را وقف فوتبال بازي کردن بگذارم و آنطور که مي‌توانم بازي کنم.
بايد بهتر شوم و در زمين خوب کار کنم تا به تيم کمک کنم به آنچه براي آن من را خريده، برسد."

کد مطلب: 78045 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران