ورزشي
 
مالک خونه‌به‌خونه دو سال دنبال من بود؛
اسکوچيچ: مودب بودم و مي‌خواستم به فکري چاي بدهم
اسکوچيچ: مودب بودم و مي‌خواستم به فکري چاي بدهم
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 18:10:12

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، دراگان اسکوچيچ سرمربي تيم خونه به خونه پس از کسب پيروزي ارزشمند برابر نفت مسجد سليمان صدرنشين ليگ يک گفت: از کيفيت تيمم راضي هستم، چون بازي کردن در اين زمين سخت است. ضمن اينکه ما در اين بازي دو بازيکن خود را نداشتيم و سيستم را تغيير داديم. در واقع بچه‌هاي من هوشمندانه چيزهايي که از آنها خواستم را انجام دادند.
اسکوچيچ در مورد گلزني مجتبي رمضاني که بازيکن تعويضي او بود، ادامه داد: در طول بازي احساس کردم به او نياز داريم. در نهايت هم او سه امتياز را به ما داد؛ ولي همه بچه‌ها زحمت کشيدند و من به داشتن آنها افتخار مي‌کنم.
سرمربي خونه به خونه در مورد اينکه مشکلي با فکري سرمربي نفت مسجد سليمان داشته يا خير، عنوان کرد: نه مشکلي نداشتيم؛ من مودب بودم و مي‌خواستم به آقاي فکري چايي بدهم. چون وقت را مي‌کشتند و من گفتم شايد چايي هم براي آنها خوب باشد.
اسکوچيچ در مورد اعتراضش به ليرز انداختن به چشم بازيکنان تيمش، افزود: من وقت اين کارها را ندارم تا به اين چيزها کار داشته باشم؛ ولي براي چاي هميشه زمان وجود دارد تا به مردم چاي بدهم.
سرمربي سابق فولادخوزستان ادامه داد: هر کس به اينجا مي‌آيد، مي‌خواهد وقت تلف کند. ولي هواداران فوتبال ايران دوست دارند بازي را ببينند و حرف اضافه اي زده نشود. من فقط مي‌خواستم فوتبال جريان پيدا کند.
اسکوچيچ در مورد امتناع از پذيرش هدايت تيم خونه به خونه و حضور در ليگ دسته يک افزود: دو سال است که مالک باشگاه دنبال من است. من آمدم اينجا که کمک کنم و چون در نيمه نهايي بود، براي من چالش جالبي بود.
مربي تيم خونه به خونه در پايان در مورد تفاوت هواداران ملوان و خونه به خونه و همينطور شانس صعود تيمش به ليگ برتر، عنوان کرد: کلا همه‌ي هواداران ايراني را دوست دارم، چون خيلي خوب هستند و من از آنها خيلي راضي هستم. ضمن اينکه من فقط به بازي بعدي فکر مي‌کنم و بازي به بازي پيش مي‌روم.

کد مطلب: 78054 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران