ورزشي
 
ادعاي فرانس فوتبال؛
هشدار پرز به رونالدو؛ ناز کني لئو مسي را مي‌خريم!
هشدار پرز به رونالدو؛ ناز کني لئو مسي را مي‌خريم!
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 18:28:38

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، به نظر مي‌رسد اخبار مربوط به جدايي رونالدو از رئال مادريد تنها مربوط به ماه‌هاي اخير نيست و در گذشته نيز تنشي مشابه بين اين ستاره پرتغالي و مديريت رئال مادريد وجود داشته است.

نشريه فرانس فوتبال فاش کرد که در سال 2012 و هنگاميکه رونالدو مدت‌ها بود در فتح جايزه توپ طلا قافيه را به ليونل مسي واگذار کرده بود، به يکي از دوستانش پيغام داده که براي افزايش شانس خود در اين رقابت و انتخاب شدن به عنوان مرد سال فوتبال جهان، قصد دارد رئال مادريد را به مقصد پاري سن ژرمن ترک کند.
هنگامي که رونالدو اين موضوع را به فلورنتينو پزر گفته، پاسخ مديريت رئال مادريد شگفت انگيز بوده است. پرز به رونالدو گفته اگر باشگاهي توانايي جذب او و پرداخت بند آزادسازي 200 ميليون يورويي قرارداد آن مقطع رونالدو را داشته باشد، اين بازيکن مي‌تواند از رئال مادريد جدا شود و پرز نيز در اين شرايط با پرداخت بند آزادسازي قرارداد ليونل مسي با بارسلونا، ستاره آرژانتيني رقيب را جذب خواهد کرد.
اليته در نهايت رونالدو در برنابئو ماندني شده و موفق شد طي سالهاي بعد 4 توپ طلا را به کلکسيون افتخارات خود اضافه کند.

کد مطلب: 78060 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران