اقتصادي
 
مشارکت بانک مهر اقتصاد در نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي
بانک مهر اقتصاد تسهيلات خريد خودرو پرداخت مي‌کند
بانک مهر اقتصاد تسهيلات خريد خودرو پرداخت مي‌کند
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 18:49:08

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از بنکر ( Banker )، اين بانک در قالب تفاهم نامه‌ي تخصيصِ اعتبار تسهيلات خريد خودرو به معرفي شدگان اتحاديه اتوبوسراني بر اساس دستورالعمل‌ها و ضوابط جاري، تسهيلات پرداخت مي‌کند.
بر اساس اين گزارش 20 هزار ميليارد ريال اعتبار از سوي بانک مهر اقتصاد براي از رده خارج کردن خودروهاي فرسوده و نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي کشور اختصاص مي‌يايد که تعداد 55 هزار فقره تسهيلات به متقاضيان خودروهاي سبک ، نيمه سنگين و سنگين پرداخت مي‌شود.
سقف تسهيلات براي خريد خودروهاي سبک يک ميليارد ريال و خودروهاي نيمه سنگين و سنگين شش ميليارد ريال در نظر گرفته شده است.
مطابق اين تفاهم نامه و با همکاري بانک مهر اقتصاد تعداد 55 هزار دستگاه خودروي فرسوده از رده خارج خواهد شد و در صورت توافق طرفين و موفقيت طرح، تفاهم نامه تمديد خواهد شد.
گفتني است نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي نقش تاثير گذاري در کاهش آلودگي هوا، کاهش مصرف سوخت و ارتقاء سطح کيفيت استاندارهاي زيست محيطي دارد، از اينرو بانک مهر اقتصاد در راستاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود، اعتبارات قابل توجهي به اين بخش اختصاص داده است.

کد مطلب: 78063 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران