اقتصادي
 
شعبه بانک رفاه در عظيميه کرج افتتاح شد
خودپردازهاي بانک رفاه 3200 تايي شد
خودپردازهاي بانک رفاه 3200 تايي شد
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 18:49:10

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از بنکر ( Banker )، در آيين افتتاح اين شعبه که با حضور جمعي از مديران و روساي بانک و دستگاه‌هاي اجرايي استان، کسبه، خانواده معظم شهدا برگزار شد، فرشيد فرخ نژاد با اشاره به سابقه درخشان بانک در شش دهه از حيات پرافتخار خويش در کسب رضايت آحاد جامعه به ويژه مستمري بگيران تامين اجتماعي و همچنين افتخار خدمت به قشر فرهيخته پزشکان، پرستاران و فعالان بخش سلامت، اظهار داشت: تحولات انجام پذيرفته درارتقاء توانمندي‌هاي بانک قابل توجه است و در اين راستا تعداد خودپردازهاي بانک رفاه طي دو ونيم سال گذشته از تعداد 1560 دستگاه به تعداد 3200 دستگاه رسيده که عملکرد درخشاني است.
وي همچنين با اشاره به سرمايه گذاري‌هاي انجام شده در حوزه بانکداري الکترونيک ، سايت در حال احداث در خيابان سميه تهران را يکي از مجهزترين سايت‌هاي شبکه بانکي دانست که در آينده افتتاح خواهد شد.
عضو هيأت مديره بانک رفاه ، فعاليت‌هاي ارزي بانک در سال گذشته و هشت ماهه سالجاري را بسيار مطلوب ارزيابي کرد و يادآور شد در حال حاضر سهم بازار ارزي بانک رشد قابل توجهي داشته است.
در اين مراسم روحي مقدم مدير شعب بانک رفاه در استان البرز نيز طي سخناني گفت: شعبه عظيميه کرج با داشتن خدمات ارزي و ريالي و تعداد 500 صندوق امانات روز آمد با ضريب امنيتي بالا شعبه اي با ويژگي‌هاي مطلوب است.

کد مطلب: 78064 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران