ورزشي
 
کنعاني‌زادگان: تمرين در تيم ملي نبود، برنمي‌گشتم
کنعاني‌زادگان: تمرين در تيم ملي نبود، برنمي‌گشتم
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 18:50:52

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، محمدحسين کنعاني‌زادگان درباره مطرح شدن نامش در برنامه ديشب 90 و درباره اينکه آيا صحت داشت که تو در مجموعه تمريني تيم ملي تنها تمرين مي‌کردي به "ورزش سه" گفت: حقيقتش اين است که من تنها نبودم. وريا غفوري، اميد ابراهيمي و حتي رامين رضاييان در برهه‌اي که تيم نداشتند در آنجا زير نظر کادر فني و کادر پزشکي تيم ملي تمرين مي‌کرديم و نمي‌دانم چرا به يکباره اسم من برجسته شد.
وي افزود: وقتي رباط پايم پاره شد از کادر فني تيم ملي درخواست کردم براي رفع آسيب‌ديدگي و برگشتن به ميدان و اينکه به لحاظ بدني عقب نيفتم در مجموعه پک و زير نظر کادر پزشکي و کادر فني تمرين کنم که خوشبختانه اين درخواست من مورد موافقت قرار گرفت و توانستم زير نظر سباستين تمرينات بسيار خوبي انجام دهم. البته ناگفته نماند کلينيک باشگاه استقلال هم به من خيلي کمک کرد؛ اما زير نظر سباستين به آمادگي کامل رسيدم و حتي بعد از اين تمرينات در تيم ملي برابر توگو هم بازي کردم و پاس گل دوم را هم در آن بازي دادم.
کنعاني‌زادگان با بيان اينکه اگر اين برنامه تمريني زير نظر کادر فني نبود، نمي‌توانستم با شرايط خوب برگردم، گفت: شما کافي است يک بار در پک حاضر شويد و شرايطي که آنجا با مديريت کي‌روش فراهم شده را ببينيد تا متوجه صحبت من شويد. بازيکنان در اين مکان و زير نظر کادر فني که مدام به صورت حرفه‌اي به بازيکنان سرويس مي‌دهند، آرامش دارند و مي‌توانند به شرايط مورد نظر دست پيدا کنند.

کد مطلب: 78072 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران