ورزشي
 
مارسلو: پاري سن ژرمن تنها نيمار نيست
مارسلو: پاري سن ژرمن تنها نيمار نيست
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 19:38:56

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، مارسلو همچنين ادعا کرد منظور او از مصاحبه چند روز قبل، قطعيت انتقال نيمار به رئال مادريد نبوده و او تنها از احتمال اين اتفاق صحبت کرده است.

مارسلو گفت: "من نگفتم که نيمار در مادريد بازي خواهد کرد، بلکه گفتم ممکن است اين اتفاق رخ دهد. من و نيمار با هم صحبت کرده ايم اما موضوع بحث ما فوتبال نبوده است. اين اشتباه است که فقط به نيمار فکر کنيم چون تيم حريف مهم‌تر است.
گرچه ديدار دشواري است اما رئال مادريد فرصت کافي براي آماده شدن داشته و تنها فکر کردن به نيمار يا 3 بازيکن پاري سن ژرمن فکر نمي‌کنيم زيرا آنها يک تيم هستند.
ما به فشار عادت کرده ايم، من 11 سال اينجا بوده ام و اين مسائل طبيعي است. ما بايد آرامش خود را حفظ کنيم و نگذاريم اين فشارها به تيم آسيب بزند. زيدان به ما روش پيروز شدن را خواهد گفت و من نيز تنها به فکر بازي کردن و پيروزي هستم. دو تيم احتمالا حمله خواهند کرد و دريافت گل اگرچه دشوار است اما در مجموع 2 مسابقه تعيين کننده نيست."

کد مطلب: 78082 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران