ورزشي
 
هميشه پاي عليپور در ميان است
سه مثلث براي سه گل آسيايي پرسپوليس
سه مثلث براي سه گل آسيايي پرسپوليس
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 19:39:04

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، پرسپوليسي‌ها که بعد از استمرار روند خوبشان در ليگ برتر با اعتماد به نفس خاصي پا به رقابت‌هاي اين فصل ليگ قهرمانان آسيا گذاشتند و در گام نخست نماينده ازبکستان را با سه گل در هم کوبيدند. گادوين منشا در نيمه اول و علي عليپور با دبل در نيمه دوم يک برد دلچسب را براي سرخپوشان به ارمغان آوردند.
نکته جالب در مورد اين بازي به ثمر رسيدن هر سه گل پرسپوليس با تشکيل مثلث‌هاي سه نفره اي بود که بارها در طول بازي شاهد آن بوديم.
گل اول سرخپوشان روي همکاري ماهيني، اميري و منشا به ثمر رسيد. سماجت ماهيني در تصاحب توپ و رساندن آن به وحيد اميري ستودني بود. اميري هم با ارسال پاي راست خودش منشا را در موقعيت گل قرار داد تا اين مهاجم نيجريه اي با ضربه سر تير اول را شليک کند.
روي گل دوم هم سيدجلال، محرمي و عليپور مثلث هجومي را تشکيل دادند. سيدجلال با يک پاس سرعتي در عمق نسف قارشي صادق محرمي را راهي دروازه اين تيم کرد. بازيکنان جوان پرسپوليس با سرعت خوب خود دقيقا روي خط موفق به ارسال توپ براي عليپور شد تا اين مهاجم گلزن با يک ضربه مطمئن توپ را به سقف دروازه حريف بچسباند.
با همکاري احمدزاده، انصاري و عليپور پرسپوليسي‌ها به گل سوم رسيدند تا عليپور دبل آسيايي خود را در اين فصل تجربه کرد. فرشاد احمدزاده با ارسال توپ براي محمد انصاري، مدافع تيمش را صاحب توپ کرد. انصاري هم با يک پاس عرضي توپ سوم را به عليپور رساند تا آقاي گل پرسپوليس با يک ضربه پاي چپ کار را براي سرخپوشان تمام کند.

کد مطلب: 78084 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران