ورزشي
 
واکنش گرشاسبي به تمديد قرارداد پرسپوليسي‌ها
واکنش گرشاسبي به تمديد قرارداد پرسپوليسي‌ها
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 19:58:09

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، چند تن از بازيکنان تيم پرسپوليس قراردادشان در انتهاي فصل به پايان خواهد رسيد و هواداران اين تيم، نگران جدايي اين بازيکنان هستند. 8 بازيکن تيم تا پايان فصل قرارداد دارند و نکته جالب اين که 3 تا از آن ها، ملي پوش هستند.
حال حميد رضا گرشاسبي، سرپرست باشگاه پرسپوليس نسبت به زمان تمديد قرارداد با بازيکنان واکنش نشان داد و گفت: برانکو هنوز به ما ليستي نداده است بازيکنان هم قرارداد دارند نمي‌دانم عجله شما براي چيست. ما مي‌خواهيم فکر بازيکنان روي اين مسابقات باشد و فضاي ديگري براي‌شان درست نشود. اين پيروزي و اين شکل از شادي و نشاط نشان از همدلي در پرسپوليس در همه ارکان دارد.
اين در حالي است که گفته مي‌شد برانکو به باشگاه ليست داده و درخواست کرده که با هر 8 بازيکن تمديد شود. البته اخباري نيز به گوش رسيده که حاکي از جدايي قطعي 3 بازيکن دارد.
فرشاد احمدزاده، کمال کاميابي نيا، محمد انصاري، محسن ربيع خواه، وحيد اميري، بوژيدار رادوشويچ، محسن مسلمان و صادق محرمي، بازيکناني هستند که قراردادشان در پايان فصل به اتمام مي‌رسد.

کد مطلب: 78091 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران