ورزشي
 
تحت تاثير ورزشگاه قرار گرفتيم
برديف: با خط حمله‌اي که پرسپوليس دارد، نمي‌شود!
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 19:58:10

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، روزيکول برديف سرمربي نسف قارشي بعد از شکست سه بر صفر مقابل پرسپوليس در نشست خبري بعد از بازي حاضر شد و گفت: ابتدا به پرسپوليس تبريک مي‌گويم و در ادامه مسابقات براي آنها آرزوي موفقيت دارم. همان‌طور که مي‌دانيد ليگ قهرمانان آسيا جاي بزرگي است و جاي اشتباه نيست. گلي که در نيمه اول خورديم، باعث شد شيرازه تيم ما به‌هم بريزد.
وي ادامه داد: تيم ما يک تيم بسيار جوان بود و به نظرم جو ورزشگاه و تشويق‌هاي آنها بازيکنان ما را تحت‌تأثير قرار داد و بازي مورد انتظار ما را نتوانستند انجام دهند. پرسپوليس هم تيم قدرتمندي است و بازي مقابل چنين تيمي سخت مي‌شود.

سرمربي تيم فوتبال نسف قارشي در واکنش به اين سؤال که تيم او در ليگ داخلي ازبکستان شرايطي خوب و خط دفاعي مستحکمي دارد و با توجه به اين شکست به نظر او مدافعان تيمش عملکرد هميشگي خود را نداشتند يا مهاجمان پرسپوليس عملکرد خوبي نشان دادند، اظهار داشت: بله، مسلماً همان‌طور که مي‌دانيد بازي‌هاي ما در ليگ ازبکستان هنوز آن‌طور که بايد شروع نشده است و فقط دو بازي انجام داده‌ايم! مسلماً با خط حمله پرسپوليس که امروز دو نفر از بهتر بازيکنان هم بودند، کار سخت مي‌شود و بازي سختي داشتيم و دفاع ما هم دفاع هميشگي نبود.
برديف در خصوص اينکه سبک فوتبال کشورهاي آسياي ميانه فيزيکي است و بازيکنان نسف هم سفت و محکم بازي مي‌کردند، گفت: در حال حاضر ما کشوري به اسم ازبکستان هستيم. تيم‌هاي ما هميشه فيزيکي هستند و محکم بازي مي‌کنند و به نظرم اگر تيم‌هايي مقابل پرسپوليس محکم و فيزيکي بازي کنند، بازي کردن براي پرسپوليس راحت‌تر است.

کد مطلب: 78092 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران