ورزشي
 
نقش موثر پژمان و حسيني در شکست يک نيمه‌اي
  بزرگنمايي:
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 19:58:20

آرمان ايرانيان -
به گزارش آرمان ايرانيان به نقل از ورزش 3، حسين حسيني با وجود يک نمايش خوب در دقايق ابتدايي ديدار با الريان در ادامه نيمه اول نتوانست نمايش خوب خود را تکرار کند و دروازه او دو مرتبه باز شد.
دروازه بان استقلال در صحنه گل اول کار سختي براي مهار توپ داشت اما در صحنه گل دوم واکنش دير هنگام او باعث شد تا توپ از زير پاي اين بازيکن عبور کند و وارد دروازه آبي‌ها شود. همچنين عدم تمرکز اين بازيکن در اواسط نيمه اول باعث شد تا حسيني در يک مرحله توپ را خارج از محوطه جريمه با دست لمس کند و داور يک ضربه آزاد به نفع تيم الريان اعلام کرد.
پژمان منتظري نيز در کنار حسيني در گل دوم اشتباه بزرگي انجام داد. اشتباه اين بازيکن در زمان بندي براي دفع توپ باعث شد تا يک موقعيت مناسب براي الريان خلق شود و اين موقعيت تبديل به گل دوم اين تيم شد. منتظري همچنين در صحنه گل اول نيز مي‌توانست با زمانبندي مناسب توپ را قطع کند اما توپ از بالاي سر او عبور کرد تا بازيکن مراکشي تيم فوتبال الريان با جا گذاشتن حسيني دروازه آبي‌ها را باز کند.


عکس‌ها از اميرحسين خيرخواه- دوحه

کد مطلب: 78095 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Google

تعداد توصیه ها:0
ارسال به ديگران چاپ با عکس

 نظرات شما
نام:
پست الکترونيک:
متن: *
Protected by FormShield
کد امنیتی: *
بانک ملت
بانک آينده
بانک سپه
پست بانک
محک
بانک گردشگري
خبر ايران